Kraków 01.02.2019 Rewolucja AI - jak Sztuczna Inteligencja zmienia biznes w Polsce i na Świecie Vladimir Alekseichenko

Według Vladimira Alekseichenko “Największą barierą wdrażania AI w firmach jest brak wystarczającej wiedzy osób decyzyjnych na jej temat".

 

2 lutego mieliśmy okazję wysłuchać prelekcji pt. " Rewolucja AI - jak Sztuczna Inteligencja zmienia biznes w Polsce i na Świecie".

 

Naszym prelegentem był Vladimir Alekseichenko, Znany branżowy ekspert z obszaru AI (Sztucznej Inteligencji). Twórca podcastu o sztucznej inteligencji - BiznesMyśli (nr 1 w Polsce). Założyciel DataWorkshop, gdzie uczy ludzi jak zacząć stosować uczenie maszynowe w praktyce.

 

Spotkanie zgromadziło ponad 30 osób, pojawiło się wiele nowych osób. Samo wydarzenie było okazją do wysłuchania i dyskusji na temat sztucznej inteligencji i jej zastosowań w biznesie w Polsce i na Świecie. Nie obyło się bez ciekawych przykładów firm, które już korzystają z tej technologii. Po prelekcji był jak zwykle czas na rozmowy w kuluarach o aktualnych przedsięwzięciach menedżerskich czy biznesowych.

Mamy nadzieję, że prelekcja Vladimira zainspirowała Was do zagłębienia się w temat AI.

 

Nowe miejsce spotkania Cafe Zouza, bardzo przypadło do gustu obecnym uczestnikom.

 

Jeśli jesteś Korporantem lub Korporantką w każdej chwili możesz wrócić do prelekcji Vladimira, logując się na stronie KUEK i odwiedzając zakładkę “Wspólne pliki” LINK, gdzie czeka na Ciebie prezentacja ze spotkania wraz z kontaktem do naszego prelegenta.

 

Vladimir w najbliższym czasie rozpoczyna kolejną edycję swoich kursów odnośnie AI i dla Korporantów przekazuje 10% zniżki na pakiet Gold dla kursu “Praktyczne uczenie maszynowe od podstaw" dataworkshop.eu lub pakiet Standard dla kursu "Praktyczne prognozy szeregów czasowych" www.dataworkshop.eu/pl/time-series 

Promokod: KUEK_10.

 

Z kolei poniżej zamieszczamy relację zdjęciową z wydarzenia.

 

Dziękujemy i mamy nadzieję, że widzimy się z Wami podczas kolejnych spotkań KUEK, które odbędą się już 1.03.2019 (piątek) w Krakowie oraz 7.03.2019 (czwartek) w Warszawie.

 

 

Pliki:
IMG_9010.jpg
IMG_9009.jpg
IMG_9048.jpg
IMG_9029.jpg
IMG_9095.jpg
IMG_9055.jpg
IMG_9155.jpg
IMG_9086.jpg
IMG_9029_01.jpg

 

Other news