Styczniowe spotkanie KUEK w Krakowie pt."Charyzma przywództwa czyli jak budować naturalny wpływ wśród ludzi" Małgorzata Klimczyk

Według Małgorzaty Klimczyk “Charyzmatyczni przywódcy tworzeni są raczej przez okoliczności niż przez swe talenty."
 

11 stycznia na spotkaniu KUEK mieliśmy okazję wysłuchać inspirującej prelekcji pt. "Charyzma przywództwa czyli jak budować naturalny wpływ wśród ludzi?".

Naszym prelegentem była Małgorzata Klimczyk, absolwentka UEK, Korporantka, właściciel firmy “PERŁA Szkolenia i Coaching”, ekspert ds. przywództwa, trenerka biznesu, profesjonalna coach.

Spotkanie było okazją do wysłuchania i dyskusji na temat charyzmy oraz przywództwa. Nie obyło się bez refleksji osobistej, dialogu oraz ćwiczeń.
Mamy nadzieję, że prelekcja Małgorzaty zainspirowała Was do zmian na lepsze!

Podczas wydarzenia zastosowaliśmy nową formułę panelu, gdzie członek zarządu Robert Hrycaniuk zadawał pytania nowemu korporantowi.

Jeśli jesteś Korporantem lub Korporantką w każdej chwili możesz wrócić do prelekcji Małgorzaty, logując się na stronie KUEK i odwiedzając zakładkę “Wspólne pliki” link http://www.kuek.pl/Wspolne-pliki.44.0.html, gdzie czeka na Ciebie prezentacja ze spotkania.

Z kolei poniżej zamieszczamy relację zdjęciową z wydarzenia.

Dziękujemy i mamy nadzieję, że widzimy się z Wami podczas kolejnych spotkań KUEK, które odbędą się już 1.02.2019 (piątek) w Krakowie oraz 7.02.2019 (czwartek) w Warszawie.

Other news