40 osób na spotkaniu listopadowym KUEK w Pawilonie Józefa Czapskiego!.

Nowe miejsce jakie wybraliśmy na listopadowe spotkanie Korporacji - Pawilon Józefa Czapskiego - okazało się strzałem w dziesiątkę! Korporanci oraz nowe osoby - Sympatycy - stawili się licznie, by uczestniczyć w spotkaniu naszego Stowarzyszenia i prelekcji na temat nowego zjawiska, jakim jest social selling.

 

Gościem specjalnym był Adrian Gamoń - znany branżowy ekspert, strateg i konsultant ds. brandingu i social media, który wygłosił prelekcję pt. "Social selling – jak technologie i media społecznościowe zmieniają sprzedaż”.

Pod linkiem przesyłamy materiały ze spotkania (video, prezentacja w pdf, kod rabatowy na kurs Social Selling oraz artykuł na temat budowania marki) - dostępne dla wszystkich członków KUEK (!) po zalogowaniu na stronę www.kuek.pl.

Po prelekcji i jakże intensywnym networkingu przenieśliśmy się do lokalu Baroque na ul. Jana w Krakowie, by w mniej formalnej atmosferze wymienić się kolejną dawką wiedzy i inspiracji :)

Dziękujemy Wam wszystkim za przybycie na to wydarzenie. Bardzo nas cieszy, że coraz więcej osób chce dołączyć do Korporacji Absolwentów UEK.

Mamy wielką nadzieję, że zobaczymy się na kolejnych spotkaniach KUEK, które odbędą się już w grudniu: 7. (piątek) w Krakowie oraz 13. (czwartek) w Warszawie.

Zarząd KUEK

Other news