Podcasty .kuek już dostępne!

Jun 02, 2020

Poznajmy się lepiej! 

Z dużą przyjemnością zaczynamy cykl podcastów .kuek - rozmów z ludźmi tworzącymi naszą społeczność i nie tylko. Na początek oddajemy w Wasze ręce wywiad z Rafałem Chmurą, naszym Community Managerem, który dzieli się swoimi doświadczeniami na temat aktualnej kondycji rynku pracy. Z pierwszego odcinka dowiecie się między innymi, czy obecny czas jest dobry na zmianę miejsca zatrudnienia, gdzie w pierwszej kolejności szukać nowego pracodawcy, jak przygotować się do rekrutacji online. Odcinek to 30 minutowy wywiad przeprowadzony zdalnie. 

Rozmowę poprowadził Kamil Kopeć - zawodowy marketingowiec, z doświadczeniem w obsłudze liderów światowego IT, takich jak Microsoft, Dell Technologies. 

 

Odcinek dostępny jest w zakładce Materiały - https://kuek.pl/page/podcasty, gdzie publikowane będą kolejne inspirujące rozmowy z naszymi Członkami. Zapraszamy do wysłuchania oraz bycia na bieżąco z nowymi materiałami!


Other news

Nasza strona korzysta z plików cookie w celu realizacji usług zgodnie z Polityką prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do cookie w Twojej przeglądarce lub konfiguracji usługi. Szczegóły w polityce prywatności >>