Czy wiesz, że... na tablicy na kuek.pl możesz publikować posty?

Aug 02, 2020

Korzystając z wakacyjnej przerwy od naszych regularnych spotkań warto przypomnieć o pewnych wyjątkowych funkcjonalnościach przeznaczonych dla naszych członków.

.kuek Alumni UEK to nie tylko spotkania w wersji stacjonarnej i online. Nasza organizacja to przede wszystkim liczna społeczność pragnąca dzielić się swoim bogactwem doświadczeń i przeżyć między sobą niezależnie od okoliczności i czasu. Naszym priorytetem jest jak najlepiej i najłatwiej umożliwić komunikowanie się wewnątrz .kuek. Stworzony przez nas wewnętrzny portal społecznościowy na stronie kuek.pl dostępny tylko dla naszych członków pozwala dzielić się informacjami zawsze i wszędzie. Dzięki temu najaktywniejsze środowisko absolwenckie jakim jest .kuek pozostaje w stałym kontakcie. Jedno z głównych narzędzi do komunikacji - tablica na stronie głównej po zalogowaniu posiada funkcję publikowania postów podobną do innych popularnych portali typu Facebook czy Linkedin. Różnica polega na grupie odbiorców, którzy w przypadku .kuek zawsze są grupą idealnie dopasowaną, bez elementu przypadku do kogo kluczowa informacja trafi.

 

 

Chcesz poinfomować gdzie w danym momencie się znajdujesz, gdzie chętnie spotkasz się z ludźmi z .kuek, kogo/czego w danym momencie potrzebujesz, kogo/czego szukasz? Dołącz do naszej organizacji i korzystaj z kuek.pl kiedy tylko zechcesz. Przekonaj się sam jakie korzyści z tego płyną.


Other news

Nasza strona korzysta z plików cookie w celu realizacji usług zgodnie z Polityką prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do cookie w Twojej przeglądarce lub konfiguracji usługi. Szczegóły w polityce prywatności >>