Nowo pasowani Członkowie .kuek Alumni UEK w maju 2021

Nasza społeczność wciąż się rozrasta i mamy kolejnych pasowanych Członków! Przedstawiamy Wam sylwetki nowych Członków .kuek Alumni UEK, pasowanych na ostatnim spotkaniu .kuek online w maju. 

 

Pasowanie 20.05

Zobacz wideo ze wstępu do spotkania online w maju, na którym pasowani byli nasi nowi Członkowie .kuek:

 

Krzysztof Legutko

Krzysztof Legutko, doktor nauk ekonomicznych. Rocznik 1977. Zodiakalny baran. Absolwent I LO im. B. Nowodworskiego w Krakowie. W okresie studiów zdobywca wielu stypendiów zagranicznych: w Wielkiej Brytanii, w Hiszpanii i w Meksyku. Zawodowo menedżer z ponad dwudziestoletnim doświadczeniem w sektorze bankowym. Ekspert w zakresie finansowania projektów inwestycyjnych oraz nieruchomości komercyjnych. Nieruchomosci, które finansował obejmują park biurowy Enterprise w Krakowie, hotel Hilton 5* we Wrocławiu, hotel Radisson 5* w Warszawie i wiele innych. Ojciec dwójki dzieci - syna i córki. Pasjonat dalekich podróży, żeglarstwa, gór i dobrych książek.

Maciej Krupa

Kontroler finansowy jednej z europejskich jednostek biznesowych, należącej do Firmy Ecolab (S&P, 500). Od 14 lat pracuję w finansach, mając na swoim koncie wiele stanowisk zarządzających w obszarze kontrolingu, P&A, Commercial Finance oraz project management. Na swoim koncie mam też 2 letni assignment siedzibie głównej firmy Ecolab, gdzie pracowałem bezpośrednio z CFO naszej firmy. Prywatnie, całe życie jestem związany z koszykówką, która nadała kształt mojemu życiu i charakterowi i taki jest plan na kolejne 30 lat.

 

Maria Kuder

Studentka Wielokierunkowej Indywidualnej Ścieżki Edukacyjnej na kierunku Ekonomia. Od zawsze stara się wychodzić poza utarte drogi, dlatego wybrała ścieżkę nauki tutorskiej, udziela się w organizacjach uczelnianych oraz działa w magazynie studenckim Profit Journal. Na pierwszym roku studiów podjęła się pracy w startupie by łączyć zdobywaną wiedzę z praktyką i rozszerzać kompetencje. Przez dekadę związana ze sztukami walki, do których ma w najbliższym czasie zamiar powrócić.

 

Bartłomiej Baziak

Kierownik Działu Gospodarki Mieniem Ruchomym w Oddziale Kraków w Agencji Mienia Wojskowego. Właściciel firmy F16 tworzącej serwisy internetowe dla składów i marketów budowlanych. Dzięki pomysłowości i wszechstronnemu zainteresowaniu brał udział w licznych projektach z dofinansowaniem UE, własnych i realizowanych przez znajomych. Obecnie pracuje nad pomysłem wypożyczalni online w ramach startupu pod firmą GreenKangoo. Hobbystycznie gra w squasha i gry planszowe.

 

Michał Lorkowski

Od kwietnia 2021 pracuję jako Country Manager firmy Bidrento oferującej oprogramowanie w modelu SAAS do automatyzacji zarządzania najmem długoterminowym. Wcześniej przez 1,5 roku pracowałem w środowisku start-upowym, tworząc, rozwijając i poszukując finansowania dla własnych pomysłów. Od 2015 przez 5 lat byłem współwłaścicielem, business development i marketing managerem restauracji w Muzeum Polin w Warszawie. Przed restauracją przez 15 lat zdobywałem doświadczenie zarządzając komunikacją 360 i projektami marketingowymi w czołowych polskich bankach. W pracy dążę do dobrej współpracy i komunikacji z otoczeniem, zaangażowania i zmotywowania siebie i innych, posługiwania się nowoczesnymi technologiami, jestem miłośnikiem zwinnego podejścia do projektów. Do moich największych zainteresowań należą obecnie psychologia, joga, mindfulness, medytacja, jazda na rowerze, narciarstwo, żeglarstwo i kite-surfing.

 

Other news