Nowo pasowani Członkowie .kuek Alumni UEK w czerwcu 2021

Pragniemy przedstawić Wam kolejnych pasowanych Członków .kuek Alumni UEK! Tym razem pasowanych w specjalnych okolicznościach na ostatnim spotkaniu hybrydowym (w Krakowie, w Warszawie i online jednocześnie) .kuek w czerwcu. 

 

Pasowanie 24.06

Zobacz wideo z pasowania nowych Członków .kuek Alumni UEK:

 

Tomasz Maciejewski

Dyrektor działu Data Analytics i Data Science dla projektów horyzontalnych w ramach zintegrowanego łańcucha dostaw firmy GE Healthcare. Ponad 10-letnie doświadzenie w pracy z danymi, analizą danych, budową rozwiązań systemów analizy i użycia danych. Skoncentrowany na pragmatycznym użyciu nowoczesnych rozwiązań w usprawnianiu procesów decyzyjnych w oparciu o dane. Dodatkowo rozwija osobistą sieć kontaktów i wspiera zewnętrzne firmy w obszarze Data Analytics/Data Science. Hobbistycznie zapalony narciarz i tenisista ze słabością do dobrej włoskiej pizzy. 

 

 

Michał Korn

Człowiek, którego życie upływa pod znakiem zmian:

  1. Zawodowych

Zaczynał ponad 15 lat temu jako „hard core” księgowy i audytor, dziś jego życie zawodowe kręci się wokół planowania oraz wspierania biznesu.

  1. Prywatnych

Kiedyś zapalony fan Manchesteru United – dziś drużyny „Tygrysy 2009” swojego 12-letniego syna. W dodatku prawdopodobnie jedyny na świecie fan sportów motorowych, który śledzi wszystko z wyjątkiem Formuły 1. 

  1. Światopoglądowych

Kiedyś zwolennik zasady, że w jedzeniu liczy się ilość nie jakość oraz wyznawca teorii „po co sie przemęczać?”, dziś – aktywny kucharz dań azjatyckich oraz regularny biegacz w krakowskim lasku Wolskim. Czas pokaże co dalej... :)


 

Agnieszka Sikora

Absolwentka Uniwersytetu Ekonomicznego w Krakowie na kierunku Zarządzanie Projektami oraz podyplomowej Krakowskiej Szkoły Biznesu UEK.

Od ponad 10 lat związana z marketingiem internetowym. Pracowała między innymi dla branży FMCG, fashion, a obecnie farmaceutycznej. Specjalizuje się w tworzeniu oraz wdrażaniu strategii dla marek wymagających unikalnego podejścia. Agnieszka wchodzi w skład zespołu odpowiedzialnego za produkty Digital Marketing i E-commerce w Adamed.

 

 

 

Joanna Zwolińska

Od 18 lat związana z projektami europejskimi, krajowymi i międzynarodowymi. Obecnie prowadzi własną firmę LIFE-PROJECT, łączącą jej doświadczenie zawodowe w zakresie wnioskowania o dotacje, zarządzania projektami, edukacji/szkoleń oraz hobby - media i fitness. Społeczniczka, angażuje się w działania lokalne i projekty związane głównie z edukacją i rozwojem lokalnym. Umiłowanie natury przywiodło ją w Bieszczady, gdzie realizuje się zawodowo, a w wolnym czasie wędruje po górach i zakątkach regionu. W .kuek szuka nowych relacji w sferze zawodowej i koleżeńskiej oraz wspólnych przestrzeni do współpracy.
 

 

Daniel Skoczyński

Od lat związany jestem ze skarbowością, od kilku lat jako naczelnik urzędu skarbowego.

Projekty z którymi jestem związany: Ambasador i trener Prostego Języka - inicjatywy Ministerstwa Finansów mającej na celu uproszczenie komunikacji urząd-podatnik. Kobiety w KAS. Jestem też mianowanym urzędnikiem służby cywilnej.

 

 

 

Other news