Na początku października odbyło się pierwsze po wakacyjnej przerwie i pierwsze z nowym zarządem spotkanie .kuek Alumni UEK. 7 października ponownie spotkaliśmy się w Krakowie w Browarze Lubicz.

 

Gościem specjalnym spotkania był Paweł Ochyński - CEO & Owner Green Cell, który wygłosił nam prelekcję pt. ,,Co jest zielonego w Green Cell”?


 

Zapraszamy wszystkich Członków do zapoznania się z relacją ze spotkania.


Spotkaliśmy się po raz pierwszy po wakacyjnej przerwie, znowu mogliśmy się spotkać razem, porozmawiać i nawiązać nowe kontakty. Spotkanie również odbyło się już z nowym Zarządem. Nasza nowa Triberka - Monika Martuszewska-Skoczyńska przedstawiła cały nowy zespół, który został przez wszystkich bardzo ciepło przywitany. Odbyło się również pasowanie pięciu nowych Członków naszej organizacji:

  • Łukasz Pawlik
  • Joanna Kurczyna
  • Magdalena Cholewińska-Falarz
  • Piotr Budzisz
  • Arkadiusz DymekKilka słów o prelegencie:
Paweł Ochyński -CEO&Owner Green Cell. Jest założycielem jednej z najszybciej rozwijających się firm w Europie, dla której elektromobilność jest inspiracją i główną siłą napędową. Jako przedsiębiorca i pasjonat zrównoważonego rozwoju, zbudował markę Green Cell od podstaw, zapewniając jej stabilne podstawy i dynamiczny rozwój.

Celem Pawła i jego firmy jest tworzenie innowacyjnych produktów, które zapewnią klientom niezależność energetyczną.

W sektorze elektromobilności oznacza to inwestycje w infrastrukturę ładowania w domu. Pozwoli to na znacznie szybszą popularyzację samochodów elektrycznych i pokonanie barier związanych z dużymi, centralnie zarządzanymi sieciami ładowarek.

Obecnie właściciel marki Green Cell koncentruje się na projektowaniu nowych rozwiązań i projektach badawczo-rozwojowych. Przygotowuje również strategię międzynarodowego rozwoju firmy, która opiera się na Battery Empire, sieci e-commerce, a także współpracy z partnerami biznesowymi na całym świecie.

W trakcie spotkania nasz prelegent wygłosił prelekcję na temat ,,Co jest zielonego w Green Cell?”, opowiedział nam swoją historię związaną z rozwojem firmy, podzielił się cennymi radami oraz z chętnie odpowiadał na wszystkie pytania naszych uczestników.

 

Najważniejsze rzeczy, które chciał przekazać nam Paweł:

1) Konsekwencja w budowaniu marki długoterminowo i twarde stąpanie po ziemi z wizją i brakiem kompleksów

2) Postawienie na wzornictwo przemysłowe i projekty autorskie - jako trampolina dla marki

3) Wiara w ludzi w danych obszarach i skupienie na ich rozwoju

 

 

Podczas tego wyjątkowego spotkania nie zabrakło ponownie tzw. stolików tematycznych. Tym razem stoliki poprowadzili nasi nowo-pasowani Członkowie: 

  • Łukasz Pawlik - ,,Efektywność benefitów pracowniczych. Niepotrzebne koszty, czy świetne narzędzie."
  • Magdalena Cholewińska-Falarz - ,,Jak dobrze wykorzystać nowe rozdanie funduszy?”

 

Zachęcamy do obejrzenia zdjęć z tego spotkania i zapraszamy na kolejne wydarzenia - szczegóły w zakładce „Wydarzenia”

 

 

Wasz Zespół .kuek

Other news