22 października 2021r. odbyło się pierwsze spotkanie po wakacyjnej przerwie w Warszawie!

To było wyjątkowe spotkanie, po pierwsze w końcu po dłuższej przerwie udało nam się spotkać stacjonarnie, a po drugie miało trochę inną formę niż do tej pory.
Oczywiście spotkanie rozpoczęliśmy od luźnych rozmów, był czas na poznanie nowych osób. Podczas oficjalnej części podsumowaliśmy co do tej pory się działo, co planujemy oraz pasowaliśmy nowych członków organizacji: Maciej Młynarski i Krzysztof Kapica.

 


Podczas tego spotkania dyskutowaliśmy z uczestnikami o naszej organizacji, o potrzebie istnienia takich stowarzyszeń oraz o ich roli dla naszych członków. Spotkanie było ciepłe, a uczestnicy otwarci. Jedna z naszych członkiń i założycieli opowiadała o początkach kueku i o tym skąd się wziął pomysł.

Dużo rozmawialiśmy o planach organizacji i pomysłach, poruszyliśmy temat różnych inicjatyw, omawialiśmy sposoby komunikacji, poruszyliśmy wiele innych tematów. To było bardzo owocne spotkanie.

Dyskutowaliśmy też o rozwoju i możliwościach udoskonalenia naszej platformy oraz o tym czego szukają i poszukują w organizacji nasi członkowie i sympatycy. W nawiązaniu do tego spotkania przygotowaliśmy dla Was ankietę badającą co potrzebowalibyście dowiedzieć się w ramach platformy.

 

KUEK to Wy, dlatego wasze zdanie jest bardzo ważne! 😏

Other news