Korporacja Absolwentów UEK Partnerem wydarzenia Capital Market Days 2019

Jest nam niezmiernie miło poinformować, że Korporacja Absolwentów UEK została Partnerem wydarzenia Capital Market Days 2019, które odbywa się na Uniwersytecie Ekonomicznym 9-10.04.2019

 

Interesujesz się rynkiem kapitałowym i ciekawy jesteś, jakie zmiany może przynieść przyszłość? A może dopiero zaczynasz swoją przygodę z giełdą i chciałbyś na początek dostarczyć sobie dużą dawkę wiedzy? Czwarta edycja ogólnopolskiej konferencji finansowej ,,Capital Market Days", która odbędzie się na Uniwersytecie Ekonomicznym w Krakowie może być do tego doskonałą okazją. Organizatorami wydarzenia są ogólnopolski magazyn finansowy Profit Journal oraz prestiżowe Koło Naukowe Rynku Kapitałowego INDEX, działające nieprzerwanie od 1999 roku.

 

Capital Market Days niesie ze sobą możliwość spotkania przedstawicieli spółek odgrywających istotną rolę w kształtowaniu polskiej gospodarki oraz szanowanych ekspertów ze świata biznesu. Skierowane jest do studentów kierunków ekonomicznych, przedsiębiorców i wszystkich zainteresowanych sektorem finansowym. Jest to niezwykła okazja do poszerzenia swojej wiedzy o rynku kapitałowym i poznania perspektyw, jakie nam oferuje.

 

Tegoroczna odsłona konferencji skupiać się będzie na zmianach, jakie zachodzą na naszych oczach i będą zachodzić w niedalekiej przyszłości na polskiej giełdzie. Uczestnicy będą mieli niepowtarzalną okazję dowiedzieć się, jak rozwój nowych technologii wpłynie na gospodarkę oraz jak zmienią się pozornie stabilne sektory, takie jak bankowość czy energetyka.Zaproszeni goście opowiedzą również, w jaki sposób, według nich, ukształtuje się przyszłość Giełdy Papierów Wartościowych.

 

Konferencja składać się będzie z otwartych paneli dyskusyjnych oraz warsztatów dla wyselekcjonowanej liczby studentów, szczególnie zainteresowanych pogłębianiem swojej wiedzy finansowej. Prelegentami tegorocznej edycji ,,Capital Market Days" będą eksperci w tematyce rynku kapitałowego oraz przedstawiciele spółek giełdowych, a całość prowadzona będzie przez szanowanych dziennikarzy ekonomicznych.

 

Bezpłatny bilet na: https://cmd19.evenea.pl/

Dodatkowe informacje: https://www.facebook.com/capitalmarketdays/

 

Gratulacje dla Adam Bednarz Ambasadora KUEK na naszej Uczelni za nawiązanie Partnerstwa! :)

Other news