Zapytaj Chiny!

 

Zastanawiałeś się, co z Twoim biznesem i karierą mają wspólnego Chiny?  Nurtowało Cię kilka prostych pytań, jak ten temat ugryźć? Jak sprawdzić rynek, partnera biznesowego, znaleźć ludzi, odnaleźć się we wschodniej kulturze? Możemy zrobić to w Twoim imieniu!

 

Damian Słuja i Bartosz Jacyna z zarządu Alumni UEK, wybierają się w dn. 24-31.10.2019 do Szanghaju odwiedzić członka naszej organizacji, Jakuba Brachowskiego. Kuba jest współwłaścicielem firmy TalentBank i od 12 lat mieszka w Chinach.

 

W programie mamy m.in. kilka spotkań, firmy TalentBank Jakuba, oTMS – rewelacyjny startup IT/Logistyczny założony i prowadzony przez absolwenta UEK Mirka Dąbrowskiego, Generate – marketing i sprzedaż produktów i usług w Chinach której szefem jest Sun Liang: przedstawiciel nowego pokolenia młodych i niezwykle uzdolnionych managerów z Szanghaju), Mathieu Constant z Deloitte a przy tym właściciel marki win Domain Constant-Duquesnoy , z powodzeniem importowanych do Chin, oraz wizytę w japońsko-chińskim akceleratorze startapów.

 

Planujemy burzę mózgów, jak możemy sobie wzajemnie pomóc bazując na strukturze Alumni UEK. W jaki sposób otworzyć ten kanał dla członków naszej organizacji. Wreszcie, planujemy spotkanie i nawiązanie relacji z kilkoma absolwentami UEK.

 

Jeśli masz jakąś kwestię, pytanie do Jakuba oraz pozostałych Polaków, jakich spotkamy na miejscu, prześlij ją na adresy: damian.sluja@kuek.pl oraz bartosz.jacyna@kuek.pl z możliwie szczegółowym i jednoznacznym opisem i sformułowanym pytaniem.

 

Nasza podróż wpisuje się w misję Alumni UEK: inspiracja, rozwój, wsparcie. Chcemy pokazać, że można i warto budować więzi z osobami, które wyemigrowały, dla obopólnej korzyści i pożytku.

 

Koszty podróży są finansowane przez ww. członków zarządu z prywatnych środków, koszty pobytu na miejscu pokrywa firma Jakuba, TalentBank.

Other news