Wirtualne spotkanie .kuek już w czwartek 26 marca!

Stan epidemiczny spowodowany pandemią COVID-19 zatrzymał na chwilę życie w Polsce i na świecie. Jednak nawet w tej niecodziennej sytuacji izolowania się, możemy być razem. Wyjątkowe, pierwsze w historii organizacji wirtualne spotkanie .kuek Alumni UEK już w ten czwartek 26 marca o 19:00!

W spotkaniu może wziąć udział każdy absolwent UEK na całym świecie, bez ograniczeń terytorialnych. Jeśli do tej pory nie byłeś w stanie brać udziału regularnie w naszych spotkaniach ze względu na miejsce zamieszkania... teraz jest okazja by to zmienić i spotkać się z nami online.

Spotkanie odbędzie się z wykorzystaniem narzędzia Remo.co. Pierwsza część spotkania obejmie prelekcję naszego gościa i Q&A, a następnie zasiądziemy do wirtualnych stolików, by wspólnie porozmawiać i wymienić się doświadczeniami.

Link do wydarzenia dostępny będzie po wcześniejszym zarejestrowaniu się na spotkanie tu -> https://bit.ly/33J6KIV

Gościem spotkania będzie Borys Skraba (CEO Strix, członek Alumni UEK), który z perspektywy 15 lat doświadczenia podzieli się z nami swoimi obserwacjami na temat wpływu obecnej sytuacji zagrożenia COVID-19 na rynek retail i e-commerce, analizując dodatkowo wypowiedzi ekspertów i niezależne raporty. Po prelekcji zapraszamy do dyskusji.

 

Other news