Być Alumnem się opłaca! Zgodnie z naszym hasłem „Inspiracja. Rozwój. Wsparcie” tworzymy dla Was możliwości rozwoju na każdym etapie Waszej kariery. Dlatego powstała inicjatywa „Zniżki dla .kuek”, która ma na celu oferowanie Członkom .kuek ciekawych usług z firm z naszej społeczności na atrakcyjnych warunkach.

Każda firma z naszej organizacji będzie mogła poinformować o swojej ofercie dedykowanej Alumnom ze znaczącą zniżką. Tworząc przyjazne środowisko do współpracy dowiemy się o działalności naszych firm oraz pomożemy w ich funkcjonowaniu. Budowanie jedności poprzez wzajemne wsparcie jest siłą napędową .kuek Alumni UEK.

Na początek przedstawiamy ofertę firmy Talent IN sp. z o.o na czele z Sebastianem Karpińskim, który jest Członkiem naszej społeczności. Pragnąc pokazać, jak w praktyce można skorzystać ze „Zniżki dla .kuek”, prezentujemy oferowane przez Talent IN szkolenie: „Bądź partnerem w rozmowie o pieniądzach”, które skierowane jest do osób pragnących zdobyć lub uzupełnić wiedzę finansową niezbędną do efektywnego prowadzenia działań biznesowych. Warto podkreślić, że jest to szkolenie finansowe, jednak skierowane do „nie finansistów”.

W trakcie szkolenia nauczysz się świadomie podejmować i, co nie mniej ważne, komunikować swoje decyzje, argumentując je wymiernymi efektami finansowymi. Ponadto zdobyta wiedza pozwoli Ci:

- rozwinąć umiejętności świadomego posługiwania się terminami finansowymi i kontrolingowymi,

- poznać i korzystać z narzędzi finansowych w planowaniu działań operacyjnych,

- zbudować wizerunek wiarygodnego rozmówcy z interesariuszami (CFO, zarząd, właściciele).

Biorąc udział w szkoleniu:

- otrzymujesz 30 % zniżki będąc członkiem KUEK,

- otrzymujesz 10 % zniżki dla osoby, którą przyprowadzisz na szkolenie,

- uczestniczysz w warsztacie a nie tylko wykładzie,

- uczysz się na realnych przykładach biznesowych,

- otrzymujesz pomoc w budowaniu własnych narzędzi,

- inwestujesz w swój rozwój, który wspieramy na każdym etapie szkolenia.

Jeżeli jesteś zainteresowany(-a) szkoleniem, zapisz się już dziś: http://krokikariery.pl/produkt/badz-partnerem-w-rozmowie-o-pieniadzach/

Jeżeli masz pytania, skontaktuj się z Magdaleną Babula: magdalena.babula@talentin.pl lub telefonicznie: +48 785 556 075

Other news