Drugi Podcast .kuek już dostępny dla Członków!

Aug 25, 2020

Kontynuujemy nasz cykl podcastów .kuek, w których przedstawiamy inspirujących ludzi z naszej organizacji. W drugim odcinku usłyszycie wywiad z prof. UEK dr hab. Beatą Buchelt - laureatką stypendium Fulbright Senior Award 2020-2021, osobą niezwykle doświadczoną w obszarze badawczym oraz praktycznym.

W tym odcinku dowiecie się, dlaczego ocenianie pracowników jest istotnym elementem procesu zarządzania zasobami ludzkimi, jak dobierać zespół pracowniczy oraz wiele innych informacji na temat branży HR. Odcinek to 45 minutowy wywiad przeprowadzony zdalnie. 

Rozmowę poprowadził Kamil Kopeć - zawodowy marketingowiec, z doświadczeniem w obsłudze liderów światowego IT, takich jak Microsoft, Dell Technologies.

Odcinek, dostępny tylko dla Członków, znajduje się w zakładce Materiały - https://www.kuek.pl/page/podcasty, gdzie publikowane będą kolejne inspirujące rozmowy. Zapraszamy do wysłuchania oraz bycia na bieżąco z nowymi materiałami!

 


Other news

Nasza strona korzysta z plików cookie w celu realizacji usług zgodnie z Polityką prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do cookie w Twojej przeglądarce lub konfiguracji usługi. Szczegóły w polityce prywatności >>