Rok działania zarządu XI kadencji za nami. Planowanie na kolejny sezon zakończone

Aug 31, 2020

W sobotę 29.08 spotkaliśmy się na sesji wieńczącej planowanie nowego sezonu 20/21. Ostatnie wakacyjne tygodnie minęły nam na podsumowaniu, zbieraniu wniosków i wynikających z tego planów. Sezon 20/21 upłynie pod znakiem budowania relacji. Taki priorytet wynikł z Community Canvas. 

Najważniejsze decyzje i cele na nadchodzący sezon to:

1. Po doświadczeniach w trakcie pandemii, modyfikujemy kalendarz spotkań. Spotkania realne odbywać się będą co 2 miesiące, a pomiędzy – spotkania on-line.

2. Zmianie ulegnie agenda spotkań stacjonarnych. Zamierzamy stworzyć przestrzeń fizyczną do kontaktów, tj. będziemy w miarę możliwości rezerwować i udostępniać salę spotkaniową około 1 - 2 godziny przed rozpoczęciem. Alumni powinni w tej sposób dostać do dyspozycji bezpieczną, wyłączna przestrzeń do spotkania się.

3. Przygotowujemy pomysły na współpracę z Uniwersytetem Ekonomicznym w myśl planowanej umowy partnerskiej.

4. Sekcja Społeczności szykuje kilka inicjatyw, które powinny pobudzić jej rozwój.

5. Sekcja Społeczności będzie szukać tzw. community managerów na Kraków.

6. Marketing przygotowuje się do rozwinięcia oprawy spotkań – co to będzie, okaże się w zależności od budżetu.

7. Nasza struktura operacyjna zostanie poszerzona o kilka nowych ról.

Podczas tych pracochłonnych godzin było miejsce na gratulacje i podziękowania. Na stole pojawił się symboliczny torcik z jedną świeczką. 

 


Other news

Nasza strona korzysta z plików cookie w celu realizacji usług zgodnie z Polityką prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do cookie w Twojej przeglądarce lub konfiguracji usługi. Szczegóły w polityce prywatności >>