Mikrodoświadczenia w naszych relacjach. Weź udział w najnowszej inicjatywie Społeczności .kuek!

Nasza społeczność od początku stawia na pierwszym miejscu relacje. Wartość organizacji mierzona jest między innymi w jakości i trwałości więzi między jej Członkami. 

 

Już niebawem nawiązywanie i zacieśnianie znajomości zostanie ułatwione dzięki działaniu naszego zespołu Społeczności. Za sprawą nowo powstałej inicjatywy stworzy ona możliwość zbudowania bliskich i wartościowych relacji w niezwykły sposób. 

 

Pomysłodawcy oraz osoby odpowiedzialne za wykonanie – Rafał Chmura i Michał Szopa – prowadzą pilotażowy projekt dla wybranych członków organizacji, którzy wykażą zainteresowanie wzięciem w nim udziału oraz wskazali swoje hobby lub pasje w profilu na naszej stronie internetowej: https://kuek.pl/

Jak mówią twórcy inicjatywy, Rafał i Michał, efekt akcji będzie syty niczym po zjedzeniu pączka. Pączek - czyli kaloryczne relacje 1+1=3. Mamy zamiar pogłębić relację dwóch osób, „utuczyć ją” i umożliwić dzięki niej zainicjowanie kolejnych, powiązanych ze sobą więzi. Jest to bezpłatna usługa organizacji spotkania tematycznego z Alumnami, dzielącymi podobne zainteresowania. Celem projektu jest zachęcenie do tworzenia relacji i ułatwienie ich nawiązywania wewnątrz organizacji.

 

Na czym to polega? 

 

1. Dzwonimy do osoby, która uzupełniła profil .kuek o zainteresowania z pytaniem, czy wyraziłaby zgodę na spotkanie z innym członkiem, który ma podobne upodobania.

2. Wybór członków do spotkania jest losowy, natomiast warunkiem jest współdzielenie zainteresowań.

3. Organizatorzy umawiają obydwie strony co do terminu, miejsca oraz formy spotkania, koszty pokrywają uczestnicy.

4. Po umówieniu osób na spotkanie, smsem dostają numer kontaktowy do drugiej strony. 
 

Brzmi ciekawie? Jeśli tak – zachęcamy do wzięcia udziału w projekcie!

 

 

Other news