Druga edycja pikniku .kuek za nami! Relacja z dnia pełnego golfowych emocji.

Słońce, golf i dobra zabawa… Te słowa najlepiej oddają klimat sobotniego pikniku .kuek na polu golfowym Royal Kraków Golf & Country Club w Ochmanowie. Była to już druga edycja tego wydarzenia i jesteśmy pewni, że nie ostatnia. Spotkaliśmy się już w południe, żeby wspólnie zacząć dzień pełen relaksu i dobrej rozrywki w przyjacielskim oraz rodzinnym gronie.

 

Na dobry początek piknik rozpoczęliśmy od rozmów na świeżym powietrzu, grilla i toastów przy lampce wina. Jak to w naszej społeczności - rozmowy potoczyły się wartko i zanim się spostrzegliśmy, przyszedł czas na kolejną atrakcję, czyli naukę podstaw gry w golfa.  

 

 

Podzieleni na grupy wraz z instruktorem odkrywaliśmy tajniki tej wyjątkowo interesującej, ale i wymagającej technicznie gry. Dla wielu była to pierwsza styczność z tym sportem, ale wsparcie wykwalifikowanych trenerów okazało się bardzo pomocne. Brak doświadczenia nie przeszkadzał nam ani trochę w dobrej zabawie. Nie zabrakło na koniec także małych zawodów. Po skończonej grze aż do wieczora mieliśmy okazję rozmawiać rozwijając relacje wewnątrz naszej społeczności.  

 

 

Za organizację wydarzenia bardzo dziękujemy Tomkowi Banasiowi z zespołem! Dziękujemy wszystkim uczestnikom za liczne przybycie i wspólną zabawę, a tych, którzy nie mogli z nami być, zapraszamy na kolejną edycję i najbliższe wydarzenia w gronie .kuek!

 

 

Other news