Nowo pasowani Członkowie .kuek Alumni UEK w grudniu i styczniu

Mimo, że wciąż czekamy na możliwość spotkania się twarzą w twarz, nie czekamy bezczynnie! Nasze spotkania online odbywają się regularnie i z każdym kolejnym cieszą się większym zainteresowaniem. Pasowanie nowych Członków również nie zwalnia tempa. Przedstawiamy Wam kolejnych Członków naszej organizacji!

Łukasz Kędzior

Z pochodzenia góral, z wyboru warszawiak, zawodowo menadżer z dużym doświadczeniem w zakresie zarządzania relacjami z klientem, uczestnik licznych programów szkoleniowych. Od ponad 16 lat związany z rynkiem kapitałowym i branżą funduszy inwestycyjnych.

 

 

Ewa Bednarczyk

Międzynarodowy menadżer w obszarze podnoszenia kompetencji z zakresu zarządzania projektami. Trener, wykładowca, prezes spółki szkoleniowo-doradczej pm2pm. Propagator idei zarządzania projektami w zrównoważony sposób. Fan sportów wszelakich i wycieczek górskich. 

 

 

Sebastian Wawrzyniak

Z wykształcenia inżynier, pracuje jako handlowiec w branży energetycznej, gdzie z powodzeniem dygitalizowna jest branża energetyczna, w szczególności proces produkcji energii. Z UEK połączyły Sebasatiana studia podyplomowe - handel zagraniczny. Uwielbia podróże i bieganie, a czasem bieganie w podróży. 

 

Piotr Kozłowski

Pracuje w firmie Nowy Styl, która jest liderem branży mebli biurowych w europie. Jest Dyrektorem Działu Finansowego, odpowiadającym za pozyskiwanie finansowania, relacje z instytucjami finansowymi oraz szeroko pojęte zarządzanie płynnością finansową Grupy Kapitałowej, w tym obszary należności oraz płatności. 

Pasjonują go nowe technologie w bardzo szerokim tego pojęcia znaczeniu, począwszy od odnawialnych źródeł energii i pojazdów elektrycznych, poprzez sztuczną inteligencję, na komputerach kwantowych i badaniach kosmosu kończąc. 

Stawia na długoterminowe relacje typu win-win. Lubi pracę z ludźmi i duże, ambitne wyzwania. 

 

Other news