[wideo] Nowe media vs. TV okiem Macieja Orłosia? Relacja z lutowego spotkania .kuek online!

18 lutego w czwartek gościliśmy na spotkaniu .kuek Alumni UEK online kolejnego wyjątkowego gościa. Swoją obecnością zaszczycił nas Pan Maciej Orłoś - znany dziennikarz, obecnie influencer nowych mediów. Zapraszamy do zapoznania się z relacją z tego inspirującego spotkania. 

Maciej Orłoś to szerzej znana postać medialna, dotychczas zwłaszcza z telewizji. W swojej bogatej karierze laureat 4 Wiktorów i 2 Telekamer, przez ponad 25 lat prowadzący Teleexpress i inne programy dla TVP, do niedawna gospodarz programów w Telewizji WP, obecnie twórca internetowy prowadzący autorski kanał na YouTube.

W trakcie spotkania wygłosił prelekcję pt. "Nowe media vs. TV okiem Macieja Orłosia". 

Swoje medialne doświadczenia nasz gość przedstawił podczas 20 minutowej prezentacji w pierwszej części spotkania. Niezwykła historia człowieka, który przemierzył drogę nieuknionej przemiany po odejściu z telewizji okazała się być znaczącą inspiracją dla wszystkich uczestników. Maciej Orłoś na własnej skórze przekonał się jak niełatwą ścieżkę należy przejść, by skutecznie wejść do świata mediów społecznościowych i odnieść w nich sukces podobny do tego, który gwarantowały regularne występy na szklanym ekranie. Tego sukcesu nie udałoby się osiągnąć bez wsparcia zaufanych ludzi z najbliższego otoczenia i ogromnej determinacji. Historia naszego gościa pokazała, że aktywny udział w tworzeniu nowych mediów przyszłości może dawać zarówno dużą satysfakcję jak i realnie zastąpić pracę dziennikarza w mediach tradycyjnych. Nie sposób przy okazji relacji z tego wydarzenia nie wspomnieć o frekwencji. Tym razem znów padł rekord, a w szczytowym momencie w spotkaniu uczestniczyło 79 członków i sympatyków! W trakcie sesji Q&A z naszym gościem padło wiele kluczowych pytań zarówno nawiązujących do dotychczasowych doświadczeń Pana Macieja, jak i do bieżącej sytuacji w polskich mediach. Nie na wszystkie pytania udało się odpowiedzieć publicznie, ale dzięki temu, że Pan Maciej został z nami do końca przy wirtualnym stoliku udało się dokończyć dyskusje z naszymi uczestnikami. W części wprowadzającej Prezes .kuek Bartek Jacyna opowiedział najnowsze historie z życia naszej organizacji, a Dominika Pietrzyk (Wiceprezes .kuek ds. Rekrutacji) pasowała nowych członków - tym razem aż 8!

Zapraszamy do obejrzenia otwartego materiału wideo, na którym prezentujemy zarejestrowany wstęp do prelekcji Pana Macieja Orłosia. "Co słychać w .kuek?" - odpowiedź na pytanie udziela Bartek Jacyna (triber .kuek) poniżej: Dla wszystkich Członków dostępne jest wideo z prelekcji Macieja Orłosia dostępne pod tym linkiem: ZOBACZWarto zarejestrować się już na kolejne spotkanie 25 marca - gościem będzie znany psycholog, profesjonalny mówca i trener motywacji Jacek Walkiewicz: ZAREJESTRUJ SIĘ 

Other news