Nowo pasowani Członkowie .kuek Alumni UEK w lutym

Choć pandemia trwa, nasza organizacja działa, a społeczność wciąż się rozrasta! Przedstawiamy Wam nowych Członków .kuek Alumni UEK, pasowanych na ostatnim spotkaniu .kuek online. 

 

Maciej Sukiennik

Maciej jest zapalonym miłośnikiem sportu, zdrowego trybu życia, kultury japońskiej i prawdziwej gorącej czekolady z Peru oraz czerwonego wina z Portugalii. Zawodowo menedżer, aktywnie biorący udział w życiu społecznym swojej firmy.

Po pracy białą koszulę zamienia na strój sportowy i prowadzi treningi dla biegaczy, organizuje mini biegi na orientację i treningi indywidualne. Z ostatnich większych projektów założył Stowarzyszenie Rozwoju Osobistego i organizuje warsztaty dla ciała i dla mózgu. 

 

Marta Zuska

Skuteczny i doświadczony ekspert ds. Rozwoju Biznesu, specjalizacja sprzedaży produktów i usług w modelach B2B I B2B2C. Osiągnięcia w zarządzaniu wzrostem w sektorach TMT (Technology-Media-Telecommunication) oraz Banking. Aktualnie w holdingu mediowo-komunikacyjnym doradza markom w strategiach rozwoju biznesu w kanałach e-commerce, laureat nagrody Innovation Award 2018 za stworzenie innowacyjnego modelu biznesowego dla klienta z sektora bankowego. Organizator prelekcji i wykładów inspiracyjnych na Digital University/Singularity Chapter Warsaw. Prywatnie pasjonat podróży, zwłaszcza wypraw rowerowych, tras green velo, fan filmów dokumentalnych i festiwali filmowych. 

 

Grzegorz Krupnik

Prezes rodzinnego przedsiębiorstwa produkcyjnego. Obszary specjalizacji to skalowanie organizacji, sprzedaż B2B i projekty inwestycyjne. Mentor w ramach Krakowskiego Parku Technologicznego oraz AIESEC Alumni. Absolwent Executive MBA na Akademii Koźmińskiego. Prywatnie pasjonat squasha i podróży.

 

Jarosław Dudoń

Absolwent Ekonomii na UEK, specjalizacja Przedsiębiorczość i Innowacje. Niestety jak do tej pory tylko Innowacje znalazły zastosowanie w karierze, przedsiębiorczość ciągle pozostaje na liście rzeczy do zrobienia.

Zawodowo manager średniego szczebla z ponad czternastoletnim doświadczeniem w różnych obszarach finansów. Członek Association of Chartered Certified Accountants i student programu MBA. Zafascynowany zarządzaniem zespołami, rozwojem i motywacją pracowników. W ciągu kilku ostatnich lat mocno zaangażowany we wdrażanie nowych standardów księgowości oraz transformacją finansów. Pracował w kilku międzynarodowych korporacjach - ostatnie siedem lat w Cisco Systems. Prywatnie mąż jednej żony i ojciec dwóch córek. W wolnym czasie lubi uciec rowerem poza miasto albo poczytać biografie lub reportaże.

 

Krzysztof Kutek

Zajmuje się wodą. Ale mówi, że wody nie leje. Z wykształcenia inżynier budownictwa wodnego. Uczył się na Politechnice Krakowskiej. Jak już opuścił mury Politechniki wsiąkł w gospodarkę wodną. Uzupełnił wiedzę po drugiej stronie torów kolejowych na Uniwersytecie Ekonomicznym w zakresie zarządzania.

Obecnie menadżer w firmie holenderskiej, bo gdzie lepiej się rozwijać w obszarach wodnych jak nie wśród doświadczonych kolegów z Królestwa Niderlandów. Lubi pracować w zespole i rozwiązywać problemy. Snuć plany i wizje. 

Orędownik zrównoważonego rozwoju i poszanowania zasobów naturalnych, a w szczególności co nie będzie zaskoczeniem – wody.

Prywatnie ojciec dwóch córek. Ma jak twierdzi chyba za dużo zainteresowań, bo od motocykli po żeglarstwo, od prawie roku wędkuje ale ryby chyba go nie lubią bo jeszcze nic nie złowił. Kibic piłki nożnej i żużla. 

 

Witold Rusin

Absolwent Akademii Górniczo Hutniczej oraz studiów Executive MBA na KSB UE Kraków. Menadżer i inżynier z ponad 20 letnim doświadczeniem w firmach międzynarodowych działających na rynkach energetycznym oraz oil&gas. Szczególnie kompetencje posiada w usługach konsultingowych oraz zarządzaniu projektami w przedsięwzięciach infrastrukturalnych.

Obecnie zatrudniony w holenderskiej firmie Antea Group gdzie odpowiada za obszar energetyki.        

W okresie ostatnich 3 lat odpowiedzialny również za rozwój firmy w Gdańsku w obszarze portów i dróg wodnych (w tym terminal LNG i Port Gdański).

Z racji swojego szerokiego międzynarodowego doświadczenia zaangażowany również w rozwój biznesu, marketingu, pozyskiwania i wykonywania projektów międzynarodowych (Indie, USA, Brazylia, Europa) w specjalnie do tego celu stworzonej wewnętrznej grupie Antea International.

 

Wojciech Górecki

Człowiek ze świata IT. Manager zarządzający małymi i dużymi zespołami specjalistów. Przez wiele lat związany z bankowością gdzie z powodzeniem prowadził liczne fuzje, transformacje i migracje danych. Zafascynowany nowymi technologiami. Pisze bajki dla dzieci o Blockchain, BigData i matematyce która jest podstawą nowych (i starych) rozwiązań. Instruktor na platformie Udemy. Fundator oraz COO Fundacji Poland helps Poland, a wolnym czasie Operator Dronów operacyjnych w Straży Pożarnej.

 

Katarzyna Stawowa

Zawodowo jest doradcą podatkowym z kilkunastoletnim już stażem i specjalizacją w zakresie VAT. W wolnym czasie lubi jeździć po świecie, podziwiać piękno natury, poznawać nowych ludzi i nowe kultury. Na UEK ukończyła rachunkowość, poza tym z wykształcenia jest również anglistą. 

 

Other news