[wideo] "Pełna MOC w pandemii - czego uczą nas obecne czasy?" Relacja z marcowego spotkania .kuek online!

Kolejne spotkanie online za nami i kolejny znamienity gość. Na spotkaniu swoją obecnością zaszczycił nas Pan Jacek Walkiewicz - znany psycholog, trener motywacji, członek Stowarzyszenia Profesjonalnych Mówców, autor wielu książek. Zapraszamy do zapoznania się z relacją z tego wydarzenia. 

Jacek Walkiewicz to psycholog, absolwent Uniwersytetu Warszawskiego, jeden z najbardziej rozpoznawalnych polskich mówców. Członek Stowarzyszenia Profesjonalnych Mówców. Od dwudziestu pięciu lat aktywnie uczestniczy w rozwoju edukacji dorosłych. Autor programów szkoleniowych i wykładów dla ponad 600 firm. Ceniony za wiedzę merytoryczną i inspirujący , narracyjny, pełen humoru sposób prowadzenia spotkań. Jego wykłady na TEDx  umieszczone na YouTube mają ponad 6 milionów odsłon. Autor książek: „Pełna MOC marzeń”, „Rozmyślnik Jacka Walkiewicza”,  „Pełna MOC życia” i „Pełna MOC możliwości”,. Ta ostatnia została nagrodzona w konkursie miesięcznika Charaktery ( nagroda Teofrasta ) za najpopularniejsza książkę psychologiczną napisaną w 2013 roku. W 2019 za całokształt dokonań i za działanie na rzecz wspierania kobiet otrzymał w konkursie Polish Businesswoman Awards magazynu „Businesswoman & life” statuetkę w kategorii Wybitna Osobowość.

W trakcie spotkania poprowadzona została rozmowa z Jackiem Walkiewiczem nt. "Pełna MOC w pandemii - czego uczą nas obecne czasy?" 

Rozmowa z naszym gościem to szereg uniwersalnych i inspirujących życiowych prawd - zwłaszcza teraz, w okresie pandemii w którym się znajdujemy. Oto te, które szczególnie warto zapamiętać:
1. Skuteczność jest miarą prawdy.
2. Warto skupić się na codziennych rytuałach. To daje rytm, i uspokaja. M. Kamiński (gość jednego z naszych ostatnich spotkań online) miał wyprawę na biegun rozpisaną niemal co do minuty, dzięki czemu przebywanie w nieprzyjaznych warunkach i samotnie nie było tak nieprzewidywalne.
3. Błahe zdarzenia – z perspektywy czasu - mają duży wpływ na nasz los.
4. Kampera jednak lepiej wypożyczać, niż posiadać. Zajmuje miejsce na parkingu i rdzewieje przez większość czasu. :)

 W spotkaniu uczestniczyło ponad 65 członków i sympatyków. W części wprowadzającej Prezes .kuek Bartek Jacyna tradycyjnie zabrał głos i opowiedział najnowsze historie z życia naszej organizacji, a Dominika Pietrzyk (Wiceprezes .kuek ds. Rekrutacji) pasowała nowych 8 członków. Następnie Bartek poprowadził rozmowę z gościem specjalnym i moderował także pytania od uczestników, dzięki czemu wywiązała się ponad 30-minutowa dyskusja. Po części oficjalnej zasiedliśmy przy wirtualnych stolikach i tu NOWOŚĆ! - po raz pierwszy mieliśmy do czynienia ze stolikami tematycznymi! 

Ideą stolików tematycznych jest to, aby były to stoliki oddzielne do których przysiadają się ludzie, aby podyskutować na określony z góry temat. W zeszły czwartek były to:
- „Wyzwania w marketingu” – moderowany przez Remka Herciga,
- „Jak dzisiaj zatrudniać ludzi” – moderowany przez Rafała Chmurę.


Zapraszamy do obejrzenia otwartego materiału wideo, na którym prezentujemy zarejestrowany wstęp do rozmowy z Jackiem Walkiewiczem. "Co słychać w .kuek?" - odpowiedź na pytanie udziela Bartek Jacyna (triber .kuek) poniżej: Dla wszystkich Członków dostępne jest wideo z rozmowy z Jackiem Walkiewiczem dostępne pod tym linkiem: ZOBACZWarto zarejestrować się już na kolejne spotkania online: 

15 kwietnia - gościem będzie inspirujący mówca, mentor, networker, wykładowca akademicki Grzegorz Turniak: ZAREJESTRUJ SIĘ

20 maja - gościem będzie CEO polskiej firmy Selvita S.A. (giełdowej spółki roku 2020), Członkini .kuek od 15 lat, Korporantka Roku 2009 Edyta Jaworska: ZAREJESTRUJ SIĘ 

Other news