Nowo pasowani Członkowie .kuek Alumni UEK w marcu i kwietniu

Nasza społeczność wciąż się rozrasta i mamy kolejnych pasowanych Członków! Przedstawiamy Wam sylwetki nowych Członków .kuek Alumni UEK, pasowanych na ostatnich spotkaniach .kuek online w marcu i kwietniu. 

 

Pasowanie 25.03

Zobacz jak pasowani byli nasi nowi Członkowie w marcu:

 

Paulina Mizerny

Pracownik Katedry Zarządzania Międzynarodowego, była Prezes Rady Kół Naukowych UEK na dwie kadencje.  Posiadam doświadczenie jako rekruter w organizacjach międzynarodowych. Do szczęścia potrzebuję ludzi, czerpię przyjemność z poznawania nowych osób, budowania relacji i społeczności wokół wspólnych idei, dlatego zdecydowałam się dołączyć do kuek. Czas prywatny dzielę między dwa psy i pokaźną biblioteczkę.

 

Justyna Karaś

Justyna Karaś to doświadczony menedżer z kilkunastoletnim doświadczeniem w zarządzaniu zespołami, operacjami, projektami i programami. Pracowała dla takich firm międzynarodowych jak Capgemini, General Electric, International Paper, UPM-Kymmene, ABB, Rolls-Royce, HSBC oraz 3M. Justyna ma duże doświadczenie w obszarze IT, wdrażania SAP, aplikacji oraz usprawniania procesów. Obecnie pracuje jako Lean Six Sigma Master Black Belt zajmując się ciągłym doskonaleniem operacji.

 

Paweł Marciniak

Moją super mocą jest moc przytulania (podpowiedział mi to syn, słusznie uważam, bo przytulam różne ciekawe projekty, osobowości i pomysły). Do KEUKu wniosę moją super moc, która wiąże się bezpośrednio z przekazywaniem energii co jest moim obszarem zainteresowań zawodowych. Jestem absolwentem UEK z 2008 roku, w między czasie miałem romans z Koźmińskim gdzie zrobiłem EMBA. Zawodowo realizuje się w branży IT prowadząc Centrum przetwarzania danych oraz w energetyce gdzie spędziłem ostatnie 10 lat.
 

 

Małgorzata Jara

Jestem dumnym absolwentem UEKu, doświadczonym managerem rozwoju biznesu, z pasją do budowania relacji, nowych technologii  oraz ciągłego doskonalenia się. Zajmuję się sprzedażą, szkoleniami technologicznymi i szukaniem rozwiązań, dzięki którym organizacje mogą szybciej się rozwijać. Lubię ludzi, stąd jestem współtwórcą H2H Kraków. Prywatnie kocham podróże i marzę o "gap year" ze startem od kolei transsyberyjskiej.
 

 

Marcin Kaczmarek

Absolwent Wydziału Zarządzania AGH i XX edycji Executive MBA na UEK. Po ponad 14-stu latach w korporacjach ubezpieczeniowo-finansowych na stanowiskach menadżerskich w dziale sprzedaży postanowił dwa lata temu otworzyć własną kancelarię brokerską. Obecnie właściciel i prezes RISK ADVISOR sp. z o.o. - wykorzystując swoje doświadczenie pomaga firmom zarządzać płynnością i ryzykiem związanym z prowadzeniem biznesu. Prywatnie ojciec trzech księżniczek i właściciel dwóch czworonogów. W wolnym czasie słucha dobrej muzyki, gra na gitarze i chodzi po górach.

 

Marcin Noczyński

Pasjonat IT, miłośnik książek, szczęśliwy mąż.  Zawodowo menadżer w branży informatycznej (IT), obecnie działa również jako Architekt rozwiązań Cloud. Mocno związany z healthcare, budował pierwsze w Polsce platformy telemedyczne. Swoje doświadczenie zdobywał podczas realizacji kilkunastu projektów z różnych dziedzin i technologii od software do urządzeń medycznych. Jest menedżerem nastawionym na rozwiązywanie problemów. Zawsze szuka innowacyjnych i kreatywnych rozwiązań, które pomagają osiągnąć zamierzony cel. Propagator rozwoju osobistego i kompetencyjnego. Najważniejsi są dla niego ludzie. Udziela się również w działaniach mentoringowych. Zawsze podąża za najnowszymi trendami. Aktywnie działa w społeczności Public Cloud. Prywatnie uwielbia podróże, w czasie których chętnie poznaje lokalną społeczność oraz lokalną kuchnie.

 

Monika Kolaszyńska

Menadżer z ponad 20 letnim międzynarodowym stażem w branży retail. Praca jest moją pasją, a nie obowiązkiem; a mój dom tam gdzie ja, moje dzieci i zwierzęta :-) Kraków, Praga a dzisiaj Warszawa. Uwielbiam się uczyć nowych rzeczy, poznawać nowych ludzi i sięgać bo to co wydaje się niemożliwe do osiągnięcia.

 

Pasowanie 15.04

Zobacz jak pasowani byli nasi nowi Członkowie w kwietniu:

 

Janusz Raczyc

Manager ds. Kluczowych klientów z ponad 10 letnim doświadczeniem w branży silników elektrycznych. Już na studiach wiedział że chce dużo podróżować dlatego specjalność Handel Zagraniczny na kierunku Międzynarodowe Stosunki Gospodarcze była naturalnym wyborem. Odwiedził ponad 150 zakładów produkcyjnych w Europie i Azji. Od ponad 6 lat zatrudniony w Danii, zajmuje się sprzedażą oraz opieką nad projektami klientów. Oprócz doboru i sprzedaży, nadzoruje przygotowanie dokumentacji oraz wdrażanie silników do produkcji w Chinach a takżę dostawę do Europy i obsługę posprzedażową. Z zamiłowania ultramaratończyk specjalizujący się w biegach górskich na 100 km, aktywny członek International Trail Running Association. Mąż i ojciec dwójki dzieci, który chętnie zabiera swoją rodzinę na górskie wycieczki.

 

Artem Liebenthal

Artem a graduate of the Newcastle Business School in the UK and the "first student from the North East" whom studied 2012 at the spring semster of UEK. He started his active working life after graduation in China as Research & Program Developer in the early childhood industry; and jumped quickly on the bandwagon of his passion of cycling. He had been given the delight opportunity to shape the industry with multiple players such Lime as the first employee & Tier in the capacity of Operational Excellence. Recently Artem joined the fashion industry in the capacity of Strategic Business Operations, while taking the cycling role in a non of conflict within his local regional politics on. In his free time he is mentoring students at the Online MooC Coursera Program for cycling or otherwise you can find him riding in the nature.

 

Krzysztof Kula

Przewodniczący Parlamentu Studenckiego UEK Kadencji 2020/2021 i student Gospodarki i Administracji Publicznej.

 

Krzysztof Legutko

Krzysztof Legutko, doktor nauk ekonomicznych. Rocznik 1977. Zodiakalny baran. Absolwent I LO im. B. Nowodworskiego w Krakowie. W okresie studiów zdobywca wielu stypendiów zagranicznych: w Wielkiej Brytanii, w Hiszpanii i w Meksyku. Zawodowo menedżer z ponad dwudziestoletnim doświadczeniem w sektorze bankowym. Ekspert w zakresie finansowania projektów inwestycyjnych oraz nieruchomości komercyjnych. Nieruchomosci, które finansował obejmują park biurowy Enterprise w Krakowie, hotel Hilton 5* we Wrocławiu, hotel Radisson 5* w Warszawie i wiele innych. Ojciec dwójki dzieci - syna i córki. Pasjonat dalekich podróży, żeglarstwa, gór i dobrych książek.

Other news