Prezentujemy Nowy Zarząd kUEK! Fotorelacja z Walnego Zgromadzenia i Imprezy Integracyjnej 11.09.2021

W minioną sobotę (11.09) w naszej Alma Mater Uniwersytet Ekonomiczny w Krakowie odbyło się Walne Zgromadzenie Członków kUEK. Podczas tego wydarzenia podsumowaliśmy działania poprzedniego zarządu i wybraliśmy nowy zarząd na najbliższą kadencje 2021-2023.

Po raz pierwszy w historii Stowarzyszenia Walne Zgromadzenie zostało przeprowadzone w formule hybrydowej oraz z wykorzystaniem eketronicznego głosowania (dziękujemy Maciej Śladowski za zorganizowanie takiej formuły).

 


Trzeba przyznać, że poprzedni zarząd wykonał kawał dobrej roboty! Na przestrzeni lat nasza organizacja się niesamowicie rozwinęła. Podsumowanie poprzedniego zarządu robiło wrażenie. (Jego pełną treść można znaleźć tutaj: LINK)
Podczas Walnego Zgromadzenia odbyło się też głosowanie, przedstawieni zostali kandydaci do nowego zarządu oraz przedstawiona została wizja na dalszą działalność kadencji.


Przed nowym zarządem na czele z nową Triberką Moniką Martuszewską-Skoczyńską, wiele wyzwań, sporo pracy i wysoko postawiona poprzeczka przez zarząd poprzedniej kadencji! Pracy będzie sporo, przed nami kilka ważnych wydarzeń dla organizacji (jak np. nasze dwudziestolecie!), ale w zespole siła. Mamy nadzieję, że za 2 lata będziemy stać na jeszcze wyższym „wzgórzu możliwości”.

Trzymamy kciuki i gratulujemy całemu nowemu zespołowi!

 


 

W skład nowego zarządu weszli (na zdjęciu powyżej):

- Maciej Śladowski – odpowiedzialny za finanse

- Krzysztof Romaniak - Operacje

- Dominika Pietrzyk – Rekrutacja

- Krzysztof Kucharski - Wydarzenia

- Monika Martuszewska-Skoczyńska - Prezes/ "Triberka"

- Agnieszka Rajczyk – HR

- Małgorzata Jara  - Społeczność

- Joanna Kurczyna – Marketing

 

Dziękujemy również poprzedniemu zarządowi i Bartoszowi Jacynie, ex-Triberowi za ogrom pracy jaki włożyli w rozwój naszej organizacji przez ostatnie lata. Włożyli w to mnóstwo serca i pracy, wielki ‚kudos’ dla całego zespołu! Życzymy Wam dalszych sukcesów i dziękujemy, że możemy na Was liczyć.

„Tylko ci, którzy nauczyli się potęgi szczerego i bezinteresownego wkładu w życie innych, doświadczają największej radości życia - prawdziwego poczucia spełnienia.” - Anthony Robbins

 

Na zakończenie dnia, po Walnym Zgromadzeniu udaliśmy się na wspólną imprezę J Wznieśliśmy toast na dachu Hotelu Bogoria z pięknym widokiem na Kraków, wykorzystaliśmy jeden z ostatnich ciepłych wieczorów. Pożegnaliśmy stary zarząd, witaliśmy nowy, była okazja do integracji, poznania się, potańczenia, pogadania. Wieczór uatrakcyjnił nam też pokaz sztucznych ogni, który odbywał się podczas Parady Smoków nad Wisłą.
Wszyscy bawili się świetnie, sporo osób widziało się pierwszy raz od dłuższego czasu ze względu na pandemię, rozmowy i wspólna zabawy trwały do późna. Zobaczcie fotorelację z wydarzenia.

 

Za zorganizowanie imprezy bardzo dziękujemy Małgosi Jara!

 

Ogromne podziękowania dla Kamila Małochleb, naszego członka, który wzgobacił nasz wieczór o niesamowity pokaz iluzjonistyczny! :) 

Myśle, że niektórzy do tej pory zadają sobie pytanie - ale jak? :)

 

 

Other news