Z dumą możemy ogłosić że jako .KUEK organizujemy pierwszy w historii stowarzyszenia, jak i również studiów MBA – zjazd absolwentów studiów MBA - Executive Master of Business Administration Krakowskiej Szkoły Biznesu.

Jest to dla nasz szczególnie ważne wydarzenie z kilku względów:

Po pierwsze zjazd jest ukierunkowany tylko i wyłącznie dla absolwentów kierunku MBA. Tworzy to hermetyczną grupę ludzi z ogromnym doświadczeniem, wiedzą i postrzeganiem otaczającego nas świata.

To pierwsze w historii wydarzenie podczas którego mogą spotkać się absolwenci wszystkich edycji poza murami uczelni.

Wydarzenie ma również szczególny charakter ze względu na jego cel jakim jest organizacja wydarzenia nastawionego na stworzenie relacji pośród uczestników. Jak mówi główny organizator, a zarazem inicjator tego spotkania Michał Ulicki:

„To jak mocne są Twoje doświadczenie, wiedza i poczucie sprawczości, zależy od relacji i stopnia zaufania do innych”. Skala możliwości jakie możemy stworzyć łącząc ludzi ze sobą jest ogromna. Dla przykładu ilość relacji możliwa do stworzenia podczas 1 roku studiów na MBA to 625, potencjał zgromadzony we wszystkich absolwentach MBA Krakowskiej Szkoły Biznesu to aż 250 000 – te liczby mówią same za siebie.

A dlaczego warto wziąć udział w tym wydarzeniu?

Poza wymienionymi wyżej aspektami relacyjnymi wydarzenie to jest solidną dawką wiedzy połączonej z ciekawie spędzonym wolnym czasem.

Agenda wydarzenia jest obfita zarówno w merytoryczne wykłady, dyskusje tj. „Networking absolwencki jako kapitał biznesowy i zawodowy”, gdzie Borys Skraba (CEO Strix) i  Bartosz Jacyna (VP Chaingers) podzielą się swoim doświadczeniem dotyczącym efektywnego networkingu absolwenckiego na przykładzie właśnie .KUEKu.

Jednym z prelegentów będzie też Magdalena Petryniak – CEO Storyseekers, która przybliży temat „HeroMaker: Lider Przyszłości - charyzmatyczny mówca  czy empatyczny słuchacz? Porozmawiajmy o komunikowaniu”.

Ponadto wśród tematów merytorycznych znaleźć możemy: „Nowe trendy w logistyce opakowaniowej” – Alessandro Torresani oraz „Wyzwania zrównoważonego rozwoju” Benedykta Korduły (Marketing Director Saint-Gobain w Polsce).

Jak wspomnieliśmy spotkanie to nie tylko wykłady merytoryczne ale również możliwości spędzenia wolnego czasu na ciekawe sposoby m.in. możliwość wycieczki tatrzańskim szlakiem, dla osób szukających czegoś dla ducha będzie sesja mindfullness z Anną Polak, a dla żądnych wrażeń – możliwość lotu widokowego balonem, samolotem lub szybowcem razem. Podczas całego zjazdu można również skorzystać  z  hotelowej strefa SPA, oraz term „ Gorący Potok” z basenami z gorącą termalną wodą w temperaturze 37 stopni.

Jak wicie agenda spotkania pęka w szwach! Także jeszcze raz jesteśmy ogromnie dumni że organizujemy takie wydarzenie, a wszystkich absolwentów MBA zapraszamy do rejestracji na wydarzenie, ponieważ liczba miejsc jest mocno ograniczona.

Więcej szczegółów znajdziecie w zakładce: I Zjazd MBA

 

Dodatkowo: jako członkowie KUEK dostępna zniżka na wydarzenie J

Obraz zawierający trawa, niebo, zewnętrzne, bujny

Opis wygenerowany automatycznie

Termy Gorący Potok Szaflary od 29 zł - Szaflary | Groupon

Other news