[wideo] Pierwsze spotkanie hybrydowe w historii - gościem Anna Polak! (relacja z wydarzenia)

Pierwsze po lockdownie i pierwsze w historii takie spotkanie .kuek Alumni UEK. 24 czerwca odbyło się spotkanie hybrydowe w trzech różnych lokalizacjach jednocześnie: w Krakowie, w Warszawie i online. Gościem specjalnym spotkania była Anna Polak - certyfikowany nauczyciel mindfulness, która wygłosiła prelekcję pt. "Mindfulness w życiu managera – jak pandemia wpłynęła na naszą kondycję i co z tego wynika?". Zapraszamy wszystkich do obejrzenia relacji zdjęciowej z tego wydarzenia, a wszystkich pełnoprawnych Członków .kuek do obejrzenia zapisu wideo z prelekcji!

Nasza prelegentka wystąpiła w Krakowie, natomiast transmisja ze spotkania prowadzona była także online i w Warszawie, dzięki czemu każdy, niezależnie od lokalizacji w jakiej się znajdował mógł uczestniczych w tym wydarzeniu. To historyczny event, który połączył nas wszystkich. Mogliśmy w końcu spotkać się razem po miesiącach izolacji wywołanej przez pandemię, a także nie wykluczyliśmy tych, którzy z różnych powodów nie mogli pojawić się w Krakowie lub w Warszawie. Po inspirującej prelekcji Anny Polak, po godzinnych rozmowach możemy śmiało powiedzieć - tak, wróciliśmy do spotkań stacjonarnych w wielkim stylu. 

Kilka słów o prelegentce:

Anna Polak, Absolwentka International MBA w Krakowskiej Szkole Biznesu / St. Gallen Business School oraz Uniwersytetu Łódzkiego

Przez ponad 20 lat fundamentem jej podejścia do pracy w dużych międzynarodowych organizacjach w branży ubezpieczeniowej był człowiek i zaufanie, że każdy z nas chce mieć dobre życie i satysfakcjonującą pracę. To wspierało ją w zarządzaniu zespołami, zajmowaniu się doradztwem, budowaniem relacji i rozwojem biznesu.

Doradzała w zakresie ubezpieczeń i zarządzania ryzykiem, w szczególności klientom z branży energetycznej, hutniczej i produkcji przemysłowej. Nadal aktywna jest w obszarze usług doradczych w zakresie zarządzaniem ryzykiem.

Swój dalszy rozwój Anna zawdzięcza podjęciu nauczycielskiej ścieżki Mindfulness oraz uczestnictwu w Holistycznej Szkole Trenerów. Dzięki uważności zaczęła dostrzegać w sobie to, co dobre, akceptować to, co trudne oraz zmieniać to, co konieczne. Z większym spokojem i otwartością przyjmuje to, co staje na jej drodze, lepsze czy gorsze, przyjemne czy nieprzyjemne.

Zmiany zaczyna od siebie!

Temat prelekcji: "Mindfulness w życiu managera – jak pandemia wpłynęła na naszą kondycję i co z tego wynika?"

Na czerwcowym spotkaniu przyjrzeliśmy się temu, co przyniosła nam pandemia, z czym się mierzyliśmy, co nam ona uświadomiła. Spojrzyliśmy na to z różnej perspektywy: życia zawodowego i prywatnego, zarządzania ludźmi, wellbeingu, zarządzania energią. Na koniec Ania opowiedziała, jak w tym wszystkim może nas wspierać mindfulness.

Podczas tego wyjątkowego spotkania nie zabrakło ponownie tzw. stolików tematycznych - tym razem w każdej lokalizacji przygotowany był jeden stolik prowadzony przez moderatora na następujące tematy:

👉 w Krakowie w Browarze Lubicz: Damian Słuja temat „Kryptowaluty – hit czy kit?”
👉 w Warszawie w Jack’s Bar Cinema Warsaw: Monika Martuszewska-Skoczyńska „Czy szkoła może być inna? Szkoła demokratyczna i inne alternatywy wobec systemu edukacji.”
👉 on-line: Michał Szopa „Żeglowanie a zarządzanie. Czego nauczyło Cię Twoje hobby o zarządzaniu?”


Wszystkich zapraszamy do obejrzenia wstępu do spotkania "co słychać w .kuek" prosto z Krakowa, w trakcie którego odbyły się pasowania nowych Członków, a także usłyszeliśmy garść aktualności nt. naszej organizacji: 

Dla wszystkich pełnoprawnych Członków dostępne jest wideo z prelekcji Anny Polak dostępne pod tym linkiem: ZOBACZ

 Poniżej zapraszamy do obejrzenia relacji zdjęciowej z wydarzenia!

 

Other news