5 milionerów z jednej, naszej Uczelni - daje UEK 4.pozycje w Polsce

Otwieramy sezon wakacyjny mocnym newsem, kilka dni temu ukazał się Ranking Szkół Wyższych mierzony majątkiem najbogatszych Polaków. Nasza Alma Mater – Uniwersytet Ekonomiczny w Krakowie na pozycji 4. – może pochwalić się 5 najbogatszymi Polakami jako swoimi absolwentami.

Czasem zapewne zdarza nam sie mieć różne odczucia względem uczelni, ale jako środowisko absolwenckie, mierzone liderami o dużym majątku zajmujemy 4.pozycje w kraju i to jest powód do dumy! Dołącz do nas J

Jako społeczność Alumnów UEK jesteśmy szczególnie z tego dumni, że w gronie Absolwentów UEK jest „złota 5” - ten wynik pokazuje, jaką siłę ma sieć absolwencka, i jaki potencjał drzemie w ludziach, którzy ukończylu UEK. KUEK jest przestrzenią, aby nas właśnie po to łączyć.

W tym gronie jest między innymi Rafał Brzoska – założyciel i CEO Inposta, który jest w naszej organizacji, a 6 czerwca 2019 wystąpił na naszym parkiecie opowiadając historię swojego sukcesu. Dla wielu z nas była to możliwość osobistego spotkania i porozmawiania na tematy nie tylko biznesowe.

Wakacje to czas wypoczynku dla wielu z nas – Alumnów Uniwersytetu Ekonomicznego, ale dla naszych przyszłych kolegów i koleżanek, być może też Waszych dzieci to czas wyboru studiów.

Rada od Rafała Brzoski dla przyszłych absolwentów, ale też członków naszej organizacji ważny przekaz:

Jesteśmy dumni że tworzymy organizację łączącą tak znamienite osobistości otwarte na dzielenie się swoim doświadczeniem!

Zapraszamy do nas, do otwartego środowiska łączącego przedsiębiorców, ekspertów, naukowców, prezesów jak i osób które dopiero budują swój sukces.

 

 

Other news