[wideo] Majowe spotkanie ONLINE z Edytą Jaworską - relacja z wydarzenia

Kolejne spotkanie .kuek Alumni UEK online, tym razem w maju i tym razem z wyjątkowym gościem specjalnym. Gościem tym bardziej wartościowym, że związanym z naszą organizacją już od ponad 15 lat! Edyta Jaworska, bo o niej mowa to Członki Zarządu polskiej firmy Selvita S.A. (giełdowej spółki roku 2020 wg rankingu "Pulsu Biznesu"), a także swego czasu Korporantna Roku 2009. Zapraszamy wszystkich Członków do obejrzenia relacji z tego wydarzenia. 

Kilka słów o prelegentce:

Edyta Jaworska jest Członkiem Zarządu polskiej firmy Selvita S.A., jednej z wiodących przedklinicznych CRO (ang. Contract Research Organization) w Europie. Spółka świadczy kompleksowe usługi w obszarze odkrywania i rozwoju leków na zlecenie firm farmaceutycznych, biotechnologicznych, chemicznych oraz agrochemicznych z całego świata. W marcu br. Selvita wybrana została Giełdową Spółką Roku w konkursie organizowanym przez największy biznesowy dziennik w Polsce – Puls Biznesu.

Związana jest z firmą Selvita od 2012r. Początkowo jako Kierownik ds. Rozwoju Biznesu odpowiadała za sprzedaż oraz rozwój oferty usługowej Selvity w wybranych krajach Europy Zachodniej. W 2014r. objęła stanowisko Dyrektora ds. Rozwoju Biznesu, przejmując zarządzanie zespołem sprzedażowym odpowiedzialnym za rozwój oferty Selvity w Europie Zachodniej, Wschodnim Wybrzeżu Stanów Zjednoczonych, Japonii oraz Izraelu. Jako Członek Zarządu odpowiada za rozwój oferty usługowej Grupy, w szczególności w obszarze zintegrowanych projektów badawczo-rozwojowych, obejmujących prace naukowe począwszy od identyfikacji celu molekularnego aż po nominację kandydata klinicznego.

Zanim dołączyła do Selvity, w latach 2003-2012 zdobywała doświadczenie menedżerskie w firmach z sektora ochrony zdrowia, między innymi w grupie OneMed (jako Zastępca Dyrektora Sprzedaży ds. Rozwoju) oraz International Nephrology Centers (na stanowisku Kierownika ds. Operacyjnych).

Edyta Jaworska jest absolwentką Uniwersytetu Ekonomicznego w Krakowie, gdzie ukończyła studnia magisterskie na kierunku ekonomia oraz studia podyplomowe z zakresu zarządzania finansami. Ponadto studiowała na Uniwersytecie Południowej Danii w Odense. Posiada również dyplom MBA Stockholm University School of Business i Krakowskiej Szkoły Biznesu Uniwersytetu Ekonomicznego.


Jak o prelekcji Edyty napisał Prezes Bartosz Jacyna: "Za sukcesem stoi ciężka praca, ryzyko, niepewność wyniku, może łut szczęścia. Początki wymagają ogromnego wysiłku i wiary, że model się sprawdzi, oferta znajdzie zainteresowanie. I tu trzeba wykazać upór i elastyczność - tak powie każdy przedsiębiorca, który uruchamiał swój biznes od zera, i menedżer, który jest w firmie 'od zawsze'." Dodatkowo dodał: "Z opowieści Edyty wynika kilka przesłań i inspiracji, po które właśnie się spotykamy. Mieliśmy okazję zrozumieć początki firmy, która dzisiaj ma oddziały i biura w wielu krajach, która przejmuje inne firmy. Dotarło do nas, że nawet w trakcie rozwoju może zdarzyć się trudny rok - taki, w którym nic nie było pewne."Po prelekcji zadawaliśmy Edycie pytania i przede wszystkim rozmawialiśmy przy wirtualnych stolikach, przy rekordowej frekwencji w historii, goszcząc absolwentów Uniwersytetu Ekonomicznego w Krakowie z całej Polski a także z wielu krajów (Chiny, USA, Szwajcaria, Niemcy, Czechy, Belgia, Francja).

Po raz kolejny sprawdziła się formuła tzw. stolików tematycznych - tym razem w obszarach lean management (Michał Ulicki) i energii odnawialnalnej w Polsce (Krzysztof Romaniak) - to były najdłużej oblegane stoliki ze wszystkich w trakcie spotkania. 


Zapraszamy do obejrzenia wstępu do spotkania "co słychać w .kuek": 


 

Dla wszystkich Członków dostępne jest wideo ze spotkania z Edytą Jaworską dostępne pod tym linkiem: ZOBACZ

 Warto zarejestrować się już na kolejne spotkanie w czerwcu - po raz pierwszy w formule hybrydowej! Z tego tytułu powstały aż 3 osobne wydarzenia do osobnych zapisów. Prelekcja będzie nagrywana i zobaczyć ją będzie można stacjonarnie na spotkaniu w Krakowie, Warszawie, a także ONLINE.

24 czerwca - gościem będzie Anna Polak
Zapisy dla osób uczestniczących w spotkaniu w:
1) Krakowie: ZAREJESTRUJ SIĘ
2) Warszawie: ZAREJESTRUJ SIĘ
3) ONLINE: ZAREJESTRUJ SIĘ

Other news