Pierwsze fizyczne spotkanie Społeczności .kuek | Alumni UEK po “lockdownie” już za nami!

Jul 02, 2020

25 czerwca mieliśmy okazję znów spotkać się po długiej przerwie. Każdy Alumn tęsknił za spotkaniami na żywo. Rozmowom i przeróżnym opowieściom nie było końca! Wszystko to w przyjaznej, życzliwej atmosferze na krakowskiej Barce, sprzyjającej zawiązywaniu relacji i wymiany doświadczeń.

Jako organizacja mieliśmy wiele informacji do przekazania. Podczas pandemii nie próżnowaliśmy i prężnie pracowaliśmy nad nowymi aktywnościami. Zbliżający się spływ kajakowy czy podcasty .kuek - to tylko początek tego co dla Was przygotowaliśmy. Zarezerwujcie terminy na wrzesień, ponieważ będziemy mieli coś wyjątkowego. Szczegóły na naszej stronie internetowej.

Podczas spotkania miał miejsce nasz rytuał - pasowanie. Bartosz Jacyna wraz z Damianem Słuja pasowali 8 świeżo upieczonych Alumnów. Dziękujemy za zaufanie i przystąpienie do .kuek Alumni UEK!

 


Other news

Nasza strona korzysta z plików cookie w celu realizacji usług zgodnie z Polityką prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do cookie w Twojej przeglądarce lub konfiguracji usługi. Szczegóły w polityce prywatności >>