Spotkanie w Krakowie w październiku - zobacz fotorelację z wydarzenia!

Pierwsze stacjonarne spotkanie .kuek Alumni UEK w Krakowie po wakacjach już za nami! Odbyło się w piątek 2 października w nowej lokalizacji, z innowacją w agendzie i z frekwencją na poziomie 40 osób. Prelekcja Daniela Skoczyńskiego podobnie jak przy okazji spotkania w Warszawie okazała się bardzo ciekawa i pouczająca. Zapraszamy do zapoznania się z fotorelacją z wydarzenia!

Nowe miejsce spotkania w Krakowie, czyli specjalnie przygotowana sala "Dojrzewalnia" w Browarze Lubicz przyjęła się bardzo dobrze. Część oficjalna wydarzenia rozpoczęła się tradycyjnie o 19:30, ale już od 18:00 po raz pierwszy umożliwiono Członkom i Sympatykom odbycie spotkań kuluarowych jeszcze przed otwarciem. Ta nowa formuła i dodatkowy punkt w agendzie ze względu na pozytywne przyjęcie od teraz będzie dodany na stałe przy okazji wszystkich stacjonarnych spotkań w Krakowie i w Warszawie. Chcemy tym samym podkreślić jak ważne są relacje wewnątrz naszego stowarzyszenia, a ich rozwijanie - głównym celem organizacji naszych spotkań. Ta dodatkowa przestrzeń na spotkania kuluarowe ma charakter dobrowolny, dlatego tym bardziej zachęcamy naszych Członków do korzystania z niej podczas następnych spotkań. 

W trakcie spotkania mieliśmy okazję dowiedzieć się co nowego słychać w .kuek, jakie projekty odbyły się w ostatnim czasie, jakie są plany na najbliższą przyszłość, a także poznaliśmy świeżo przyjętych Członków Alumni UEK, którzy uczestniczyli przy okazji w tradycyjnej ceremonii pasowania. Prelegentem podczas wydarzenia był dobrze znany naszym Członkom Daniel Skoczyński, który w marcu tego roku wystąpił na spotkaniu w Warszawie. Tym razem ponownie poruszył tematykę działalności urzędów skarbowych przedstawiając ją w sposób bardzo przystępny, praktyczny i pouczający. 

Od 2005 r. Daniel Skoczyński pracuje w strukturach administracji podatkowej, m.in. pracował w Urzędzie Skarbowym Warszawa Targówek, w Izbie Skarbowej w Warszawie, w Ministerstwie Finansów, w Urzędzie Skarbowym Kraków Śródmieście, Urzędzie Skarbowym Warszawa Bemowo, obecnie jest naczelnikiem urzędu skarbowego na warszawskiej Woli. Szczegóły na temat prelekcji można przeczytać w relacji ze spotkania warszawskiego, na którym wystąpił Daniel, dostępnej na naszej stronie internetowej pod tym LINKIEM.

ZAPRASZAMY DO REJESTRACJI NA NAJBLIŻSZE SPOTKANIE W WARSZAWIE - 16 PAŹDZIERNIKA 2020! LINK DO REJESTRACJI.

 

Other news