Flowmore, czyli nasz Członek Krzysztof Romaniak o swojej nowej firmie

Krzysztof Romaniak to wieloletni członek .kuek. Przez 10 lat pracował przy różnych projektach, jako menadżer. Zgromadzone doświadczenia postanowił wykorzystać do rozpoczęcia własnej działalności. W tym roku wraz z innym członkiem .kuek założył własną firmę konsultingową.

„Przez 10 lat zawsze brakowało mi rozwiązania kogoś, kto mógłby wybrać dla mnie dobry, istniejący system i dostosować go do mnie od A do Z”. 

Z tego też względu powstało Flowmore. Dzięki technologii oraz wdrażaniu nowoczesnych rozwiązań chmurowych pomaga w rozwoju innym firmom. 

„Szukamy istniejących systemów, nowoczesnych, skalowalnych, które możemy wdrożyć i dostosować do procesów biznesowych w danej firmie, żeby zwiększyć efektywność tych biznesów.”

Krzysztof Romaniak jako główne cele działań Flowmore określił: powtarzalną jakość, obniżenie kosztów, a w rezultacie skalowalność konkretnej firmy. Właśnie takie efekty są możliwe, dzięki wypracowaniu spersonalizowanych rozwiązań i zastosowaniu odpowiednich narzędzi.

W jaki sposób działa Flowmore? 

Pierwszy etap działania Flowmore to analiza sytuacji i procesów w danej firmie oraz przygotowanie i wybór właściwego rozwiązania chmurowego. Ten etap trwa około dwa tygodnie. Później następuje jego wdrożenie, które w zależności od stopnia skomplikowania trwa od 2 do 8 tygodni. 

Obejrzyj wideo Krzysztofa Romaniaka, na którym tłumaczy czym jest Flowmore!

Z myślą o kim powstało Flowmore?

 „Projekty, które dotychczas zrealizowaliśmy były robione dla firm, które aspirują, chcą się rozwijać, ale jednocześnie mają do czynienia z procesem, który jest skomplikowany, wielowątkowy, wielomiesięczny. To co uzyskały dzięki współpracy z nami to skalowalność tych procesów”

W przeciągu kilku miesięcy firma zrealizowała 6 projektów, podczas których ustrukturalizowała procesy w danych firmach, z branży budowlanej, detalicznej, deweloperskiej, produkcyjnej, e-commerce, czy energii odnawialnej. 

Flowmore pozwala innym firmom na skuteczne działania, wzrost efektywności i rozwój.

Other news