Najlepsze piwo na świecie, czyli listopadowe spotkanie kuek online z Bartoszem Grodnym w roli głównej!

5 listopada odbyło się kolejne spotkanie .kuek Alumni UEK online. Naszym gościem był Bartosz Grodny, który starał się odpowiedzieć na kluczowe pytanie tego wydarzenia - jak zrobić najlepsze piwo na świecie?

Bartek jest współtwórcą Infinitum Brewing, czyli pierwszego na świecie piwa, które wchodzi do kategorii alkoholi luksusowych. 

Niemalże dwudziestoletnie doświadczenie marketingowe, zdobyte także podczas pracy w branży piwnej, Bartek wykorzystał tworząc własną firmę. Jednak zupełnie inną niż te, które kojarzymy z popularnymi markami piwnymi. 

„Na świecie nie ma piw luksusowych, nasz produkt wypełni tą lukę. Pierwsze miejsce w światowym konkursie piw w Japonii w 2019 daje dobry punkt startu dla piwa, którego cykl produkcyjny wynosi 2 lata.” 

 

Temat prelekcji wywołał wśród uczestników spotkania duże zainteresowanie, a podczas Q&A pojawiło się wiele pytań, na które odpowiedział nasz gość. Po części oficjalnej miała miejsce część networkingowa przy wirtualnych stolikach. A to już tradycyjnie czas rozmów w nieco mniejszym gronie. Oczywiście nie mogło też zabraknąć wirtualnych toastów, tym bardziej, że to właśnie piwo było jednym z głównych bohaterów eventu. W wydarzeniu wzięło udział ponad 50 członków i sympatyków!

Ogromnym plusem spotkań online jest niewątpliwie fakt, że wirtualnie spotykamy się z osobami znajdującymi się w przeróżnych zakątkach świata! A platforma  www.remo.com umożliwia oprócz prelekcji gościa, także na dyskusje w kilkuosobowych grupach, a bez tego nie wyobrażamy sobie naszych wydarzeń.

 

Dla wszystkich Członków .kuek Alumni UEK wideo z prelekcji dostępne jest w zakładce Materiały. Aby móc razem z nami uczestniczyć w kolejnych spotkaniach dołącz do naszej organizacji i zarejestruj się na spotkania na naszej stronie internetowej! Już teraz serdecznie zapraszamy na grudniowe wydarzenie.

Other news