Wydarzenia online są obecnie dla naszej społeczności jedyną możliwą formą spotkania się, ale każdy kolejny event udowadnia nam, że taki sposób nie musi być gorszy!
Na ostatnim spotkaniu online, poza interesującą prelekcją i dyskusjami, odbyło się pasowanie nowych Członków .kuek Alumni UEK. Chcemy, żebyście mimo fizycznej izolacji mogli ich poznać. Przedstawiamy Wam więc nowych Członków i przybliżamy ich sylwetki. 

 

Joanna Bator - Ingenito

Z wykształcenia ekonomista o specjalizacji Ekonomia Menedżerska na UEK, podyplomowe z Zarządzania Ryzykiem na UW i Public Relations na SGH. Od 2014 pracuje w korporacjach w działach finansowo-księgowych dla klientów Włoskich. Aktualnie zarządza zespołem księgowych w CBRE dla klientów z regionu EMEA. Młoda mama, pasjonatka kuchni włoskiej i azjatyckiej, miłośniczka kina i opery.

 

Sylwia Koszarna 

Ukończyła studia magisterskie na kierunku Zarządzanie, specjalizacja Zarządzanie Strategiczne i Zarządzanie Projektami. Obecnie nadal kształci się w Szkole Doktorskiej SGH w dyscyplinie nauk o zarządzaniu i jakości. 

Jej życie zawodowe związane jest od 20 lat z rynkami zagranicznymi. Zajmuje się głównie internacjonalizacją przedsiębiorstw i doradztwem biznesowym. Współpracuje z Senatorem Wadimem Tyszkiewiczem, wieloletnim Prezydentem Nowej Soli, jako asystentka społeczna, doradzając w kwestiach gospodarczych i społecznych. 

Prywatnie jest mamą nastolatki Victorii. Interesuje się historią cywilizacji ludzkiej, historią systemów religijnych, psychologią. Wolny czas lubi spędzać aktywnie jeżdżąc na rowerze, rolkach lub konno. 

 

Natalia Chenczke

Zawodowo specjalistka od marketingu, przede wszystkim online, freelancerka oraz właścicielka niewielkiej firmy handlowej. W przyszłości (oby niedalekiej) również socjolożka. Prywatnie najbardziej lubi spędzać czas w stajni, filharmonii i teatrze. 

 

Krzysztof Paradowski

Absolwent Uniwersytetu Ekonomicznego (Executive MBA) oraz Krakowskiej Akademii im Andrzeja Frycza Modrzewskiego (stosunki międzynarodowe, spec. turystyka międzynarodowa). Z branżą MICE związany od 2005 roku. Na początku swojej kariery zdobywał doświadczenie m.in. w hotelach Hilton Reno w Newadzie oraz Sheraton w Krakowie. Od 10 lat związany z CMA, w której zaczynał jako menedżer działu sprzedaży i marketingu, a obecnie pełni funkcję prezesa zarządu. Jest członkiem m.in. takich organizacji, jak Stowarzyszenie Branży Eventowej, Meeting Professional International Poland Chapter, oraz członkiem zarządu Stowarzyszenie Kongresy i Konferencje w Polsce W 2017 roku został wyróżniony nagrodą MP POWER 2017. Jest autorem wielu koncepcji wydarzeń komercyjnych i kulturalnych, producentem, scenografem, pasjonatem nowoczesnych technologii multimedialnych. Był odpowiedzialny za produkcję kilkuset realizacji dla sektora publicznego i prywatnego. Prywatnie ojciec dwóch córek, żeglarz, instruktor narciarstwa, ratownik wodny. 

 

Magdalena Wielgosz

Magda od III roku swoich studiów na UEK angażowała się w działalność AZSu na naszej uczelni, a będąc na specjalizacji w KHiR tworzyła koło naukowe MOB. Po studiach przeniosła się do Warszawy do pracy w warszawskim Akademickim Związku Sportowym, gdzie zajmowała się obsługą finansową stowarzyszenia i była głównym twórcą internetowego systemu zgłoszeń do Akademickich Mistrzostw Polski, który jej koledzy pieszczotliwie nazwali e-Madzia i ta nazwa pozostała do dziś.  Po 5 latach w AZS przeniosła się do spółki PL.2012+, która zarządza PGE Narodowym. Tam przeszła ścieżkę od kasjera do kontrolera finansowego i prawej ręki dyrektora operacyjnego. 

Pod koniec 2018 r. nastąpił powrót do pracy w AZS, tym razem w samej centrali Związku – biurze Zarządu Głównego AZS jako Kierownik Działu Sportu Wyczynowego. Aktualnie „po godzinach” podjęła się stworzenia systemu członkowskiego AZS i porządkującego strukturę stowarzyszenia. 

Od 14 października br. oficjalnie jest pierwszakiem na Wydziale Prawa i Administracji Uniwersytetu Warszawskiego. 

 

Artur Majczak

Od 8 lat prowadzi polski oddział spółki międzynarodowej zajmującej się projektowaniem i zarządzaniem inwestycjami budowlanymi. Jego doświadczenie managerskie w obecnej i poprzedniej spółce sięga roku 2005. Z wykształcenia jest inżynierem budownictwa, ukończył Politechnikę Krakowską. Początek jego kariery zawodowej wiązał się ze zdobyciem uprawnień budowlanych i tworzenia umiejętności zarządzania zespołem, grupą a następnie firmą. Kilka lat temu ukończył kurs MBA który był prowadzony przez Uniwersytet Ekonomiczny w Krakowie oraz Uniwersytet w Sztokholmie. Jego praca polega na ciągłych kontaktach z dużą ilością partnerów, klientów, podwykonawców. Jest to jeden z powodów dlaczego lubi to co robi. Poprzez ciekawe rozmowy budujemy nasz zasób wiedzy, kontaktów z ciekawymi ludźmi, umiejętności, które trudno zdobyć na jakichkolwiek studiach. Jego hobby to sporty wodne, żeglarstwo, windsurfing, interesuje się zagadnieniami z obszaru samorozwoju.

 

Adrian Tworuszka

Z powołania inżynier programista, z zawodu manager. Obecnie uczy się świata finansów stojąc na czele IT polskiego regionu Global Equity Derivatives w UBS Investment Bank. Wcześniejsze kilkanaście lat kariery zawodowej spędził budując systemy IT dla największych linii lotniczych na świecie.

Wykształcony na Politechnice Opolskiej jako inżynier elektronik oraz magister inżynier informatyk, a także niedawny absolwent Executive MBA Krakowskiej Szkoły Biznesu na UEK. Prywatnie szczęśliwy mąż i ojciec, fan gier RPG (szczególnie Warhammera) oraz literatury fantastycznej. 

 

Katarzyna Brancewicz

Pasjonatka Power BI, Business Intelligence i Data Science, zawsze szukająca nowych rozwiązań, wyzwań i możliwości poszerzenia wiedzy i swoich horyzontów. Zawodowo łącząca techniczne umiejętności z miękkimi, by jak najlepiej zrozumieć potrzeby biznesowe. Teraz specjalista, w przyszłości manager. Prywatnie miłośniczka podróży, obecnie bardziej tych palcem po mapie, literatury faktu, rozwoju osobistego i tatuaży. 

 

Bartosz Grodny

Na świecie nie ma piw luksusowych, nasz produkt wypełni tę lukę. Pierwsze miejsce w światowym konkursie piw w Japonii w 2019 daje dobry punkt startu dla piwa, którego cykl produkcyjny wynosi 2 lata.” Współtwórca Infinitum Brewing - pierwszego piwa na świecie, które wchodzi do kategorii alkoholi luksusowych. Swoje blisko 20-to letnie doświadczenie zdobywał w marketingu będąc odpowiedzialnym za budowanie nowych i modyfikacje istniejących strategii dla całego portfela jak i pojedynczych marek tworzonych w oparciu o analizę strategiczną i biznesową. Realizował je zarówno z  perspektywy działów marketingu międzynarodowych organizacji jak i lokalnych graczy.

 

Krzysztof Kapica

Jest absolwentem AE w Krakowie - rocznik 1999. Skończył handel zagraniczny na kierunku międzynarodowe stosunki gospodarcze i polityczne. Z szeroko pojętym handlem zagranicznym i logistyką międzynarodową związał też swoje życie zawodowe, pracując w polskich i zagranicznych firmach na stanowiskach specjalistycznych i managerskich. Aktualnie od ponad 6 lat pracuje w branży IT i nowych technologii jako Manager ds. kontroli obrotu międzynarodowego, odpowiedzialny za zgodność handlu i operacji biznesowych w regionie EMEA (Europa, Bliski Wschód i Afryka).

Poza pracą lubi także podróże - miesiąc temu spędził aktywne wakacje na Sycylii. Jest fanem i kibicem sportowym, wspierającym polskie reprezentacje narodowe w zawodach lekkoatletycznych, siatkarskich i piłki nożnej. Sam amatorsko uczestniczył w biegach ulicznych na średnich dystansach oraz mistrzostwach Polski na 5 km.

Będąc jeszcze dzieckiem marzył, aby zostać nauczycielem lub sportowcem. Marzenia te w większości spełnił, bo w międzyczasie był też nauczycielem i wykładowcą przedmiotów ekonomicznych na prywatnych uczelniach i w szkołach policealnych. Sportowo udziela się od czasu do czasu, jeśli pozwalają na to okoliczności (w tym roku ze względu na koronawirusa praktycznie ograniczone do minimum).

 

Wioletta Zasępa

Z wykształcenia filolog (filologia serbska i chorwacka na UJ) oraz finansista. 15 lat managerskiego doświadczenia w instytucjach finansowych. Na UEK ukończyła studia podyplomowe „Analiza Rynków Finansowych i Doradztwo Inwestycyjne”, następnie Executive MBA. Jest Certyfikowanym Doradcą w Alternatywnym Systemie Obrotu GPW.

Dzięki umiejętnemu połączeniu unikalnego wykształcenia, kwalifikacji zawodowych i doświadczenia z sukcesami realizuje zadania Prezesa Zarządu Agencji Polsko-Bałkańskiej Współpracy Gospodarczej. Realizuje więc lub nadzoruje realizację istotnych  projektów  internacjonalizacyjnych.

Prywatnie mama dwójki dzieci, pasjonatka podróży i genealogii. 

 

Other news