Nowi Community Managerowie na Górnym i Dolnym Śląsku

Z przyjemnością pragniemy przedstawić naszych nowych Community Managerów regionalnych na Górnym i Dolnym Śląsku. Community Managerowie to Członkowie .kuek, którzy wspierają naszą organizację w wewnętrznej komunikacji. Na Górnym Śląsku funkcję tę pełnić będzie Adam Broekere, a na Dolnym Śląsku Michał Stryczek. 

Adam i Michał odpowiadają za łączność pomiędzy członkami organizacji. To właśnie do Community Managerów można kierować wszelkie pytania oraz uwagi dotyczące działalności .kuek w danych regionach i nie tylko. 


Rola Community Managerów w organizacji to: 

  1. Aktywizacja i wspieranie członków w podejmowanych działaniach 
  2. Dbanie o dobrą komunikację pomiędzy członkami, zapobieganie potencjalnym nieporozumieniom
  3. Integracja członków 
  4. Mobilizowanie i zwiększenie zaangażowania członków w działania .kuek, zachęcanie do podejmowania nowych wyzwań.

Community Manager to osoba spełniająca funkcję opiekuna, który oprócz pobudzania do aktywności, mobilizowania oraz dbania o relacje między członkami, służy pomocną dłonią oraz wsparciem. Zapraszamy do kontaktu wszystkich mieszkających na Górnym i Dolnym Śląsku!

Kilka słów o naszych nowych Community Managerach: 

Adam Broekere - Górny Śląsk

Ślązak z krwi i kości chętnie zmieniający otoczenie. Od czasów studenckich związany z logistyką, od roku również w branży nieruchomości komercyjnych w jednej z większych agencji doradczych CBRE na rynku, gdzie pomaga swoim klientom w znalezieniu optymalnych lokalizacji dla ich zakładów produkcyjnych czy magazynów. Wielki fan nowoczesnych technologii i automatyki magazynowej oraz wszelkich rozwiązań usprawniających procesy dystrybucyjne.

Całe studia związany z uczelnianym AZS-em, z sukcesami reprezentował barwy UEK-u na krajowej arenie zmagań alpejczyków – pasja narciarska od zawsze i na zawsze. W wolnej chwili czasopismo z nowinkami technologicznymi lub rower szosowy i motocykl. Kiedyś na pewno zamieszka w górach – najchętniej w austriackim Tyrolu.

Michał Stryczek - Dolny Śląsk

Studiował na wydziale Towaroznawstwa (Zarządzanie Jakością) UEK. Następnie przez kilka lat pracował w Skandynawii, najpierw w Kopenhadze, a później w Sztokholmie. Po powrocie do kraju w 2017 roku zamieszkał we Wrocławiu, podejmując pracę w dziale obsługi klienta, a obecnie w dziale finansowym z językiem szwedzkim.

Oprócz pracy etatowej stara się rozwijać własne projekty, obecnie m.in. bazując na znajomości szwedzkiego i kontaktach w Skandynawii współpracuje z agencją rekrutacyjną. W obecnym roku planuje rozpocząć studia podyplomowe w dziedzinie finansów korporacyjnych.

 

 

Other news